متفرقه

سینی دکوراتیو و کاربرد های آن در منزل

سینی دکوراتیو

سینی دکوراتیو

سینی های چایی قدیمی را همه ما بخاطر داریم. سینی ها یک ظرف فلزی بودند که برای حمل چایی و قهوه بکار میرفتند و بیشتر نقش کاربردی داشتند؛ اما امروزه این ظروف زیبای دوست داشتنی، شکل ویژه ای به خود گرفته و حسابی تغییر کرده اند! گویا سینی ها جزوی از دکوراسیون داخلی به حساب آمده و با عنوان سینی دکوراتیو وارد بازار دکوراسیون منزل شده اند.

سینی دکوراتیو یک جزو کاربردی در دکوراسیون میباشد و میتواند به عنوان وسیله ای برای نظم دادن به لوازم و دکوری های کوچکتر بکار رود. حال این نظم دادن میتواند در جای جای منزل شما باشد. در این مطلب ما کاربرد سینی دکوراتیو در منزل را برای شما شرح خواهیم داد.

 

سینی دکوری

سینی دکوراتیو در اتاق خواب

سینی دکوراتیو میتواند بمنظور وسیله ای برای منظم کردن میز آرایش و یا نگهداری لوازم آرایش شما بر روی پاتختی ها و میز های دراور بکار رود. ضمن اینکه میتوانید یک سینی دکوری آینه ای تهیه کرده و عطر و زیور آلات و لوازم آرایشی قیمتی خود را درون آن گذاشته و روی میز آرایش خود قرار دهید.

 

 

سینی دکواتیو در سرویس بهداشتی

شما میتوانید از سینی های دکوری برای قرار دادن صابون، لوسیون، گلدان کوچک و یا شمع تزئینی در سرویس بهداشتی استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم از سینی های مستطیل شکل چوبی برای این کار استفاده کنید.

 

 

سینی دکوراتیو در مجالس

سینی های دکوراتیو علاوه بر کاربرد دکوری میتوانند برای جذابیت بیشتر در مجالس و میهمانی های دوستانه بکار برود. میتوانید سینی ها را با چند عدد صدف، شمع و یا گیاهان کوچک تزئین کرده و برای پذیرایی از میهمانان خود از آن استفاده کنید.

 

سینی دکوراتیو در پذیرایی

قرار دادن یک سینی دکوراتیو روی عسلی و جلو مبلی و گذاشتن چند عدد اکسسوری کوچک دکوری همانند ظروف گلدانی شکل و گلدان های کوچک و حتی قندان داخل آن استفاده شود. اگر هم به اشیاء قدیمی علاقه دارید پیشنهاد میکنیم یک میز خاطره مناسب تهیه کنید و روی آن یک سینی دکوری چوبی گذاشته و داخل سینی را با ظروف قدیمی و جذاب تر کنید.

همچنین بخوانید: 5 نکته برای خرید میز خاطره مناسب

 

 

سینی دکوراتیو در آشپزخانه

سینی های دکوری برای قرار گرفتن روی اوپن آشپزخانه شما عالی هستند! میتوانید یک سینی دکوراتیو آینه ای تهیه کرده و روی آن چند استکان و قندان دکوری تزئینی بگذارید و آن روی اوپن قرار بدهید. حتی میتوانید برای نظم دادن و زیبایی بیشتر کابینت آشپزخانه خود از سینی دکوراتیو استفاده کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *