برند ایرانی باکس‌ماکس،‌ زیر مجموعه شرکت معماری آلباتروس می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1396 با هدف ارائه محصولات چوبی مهندسی شده آغاز نمود. باکس‌ماکس که بر پایه دانش و تجربیات شرکت آلباتروس شکل گرفته بود، در گام نخست توانست خود را به عنوان مهمترین تولیدکننده باکس‌های دیواری در ایران مطرح کند.

ارزش‌های باکس‌ماکس

  • طراحی زیبا، مدرن و منحصر به فرد

تیم طراحی باکس‌ماکس متشکل از علاقمندان به سبک دکوراسیون مدرن است و همه محصولات ما برای استفاده در دکوراسیون خانگی و اداری، طراحی و تولید می‌شوند و این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

  • استفاده از متریال باکیفیت و دقت در تولید محصولات

ما خود را متعهد به ارائه محصول باکیفیت می‌دانیم و از بهترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده می‌کنیم. در تولید محصولات ما از متریال MDF برندهای Xtra, yildiz ,Arta و پاکچوب استفاده شده است که همگی از معروفترین عرضه کنندگان MDF هستند. همچنین تیم کنترل کیفی باکس‌ماکس تک تک محصولات تولیدی را پیش از ارسال برای مشتری، کنترل و در صورت تایید کیفیت، توسط تیم ارسال برای مشتری فرستاده می‌شوند.

  • نوآوری در طراحی و عرضه محصولات

نوآوری یکی از اصول باکس‌ماکس است و ما بر این باوریم که در دنیای امروز نوآوری رمز موفقیت در کسب و کار است. این فقط یک شعار نیست و هر کس با مراجعه به وبسایت، وبلاگ، پیج اینستاگرام و مشاهده محصولات ما پی به این موضوع خواهد برد.

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه مشتری

یک لحظه به این فکر کنید که اگر باکس‌ماکس نبود، شما برای داشتن یک چیدمانی شبیه به چیدمان‌های آماده ما باید چکار می‌کردید؟!

برای تهیه باکس دیواری باید کجا می‌رفتید؟!

چطور باید سفارش می‌دادید؟!

چه مدت طول می‌کشید تا سفارش شما آماده شود؟!

سفارش چنین چیدمان‌هایی با چه هزینه‌ای ممکن بود؟!

آیا محصول نهایی واقعاً با چیزی که در ذهن شماست منطبق بود؟!

اما حالا با وجود باکس‌ماکس می‌توانید با خیال راحت چیدمان مورد نظرتان را بصورت آنلاین انتخاب و اقدام به ثبت سفارش نمایید و در بیشتر مواقع سفارش خود را در کمتر از چهار روز کاری، تحویل بگیرید. همه هزینه‌ها و کیفیت کار هم از قبل مشخص است و با یک کلیک امکان مقایسه نیز برای شما فراهم است.

باکس ماکس در نمایشگاه میدکس 1401

این وبسایت دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد و تمامی فعالیت‌های آن بر طبق قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران است.