تنها با یک کلیک کمد دیواری مورد علاقه خود را سفارش دهید

کمد دیواری همواره از ضروری­ ترین عناصر فضای هر منزل میباشد. اما انتخاب متریال با کیفیت، پیدا کردن سازنده حرفه ­ای، هزینه معقول و تحویل به موقع، از جمله دغدغه ­های بسیار مهم مشتریان در هنگام خرید کمد دیواری می­باشد.

باکس ­ماکس با ارائه چند طرح اولیه خاص و مدرن برای کمد دیواری (توکار و روکار)، تمامی مراحل اندازه­ گیری، ثبت و ساخت کمد دیواری مورد نظر شما را در چند کلیک خلاصه کرده و تمام دغدغه مشتریان در خصوص کیفیت، قیمت و اندازه­ گیری را برطرف نموده است.

کمد دیواری های باکس­ ماکس مانند تمامی محصولات دیگر این شرکت از مرغوب­ترین MDF ­های ایرانی و خارجی در کنار با کیفیت­ ترین و به­ روز­ترین یراق ­آلات ساخت کشورهایی مانند ترکیه، ایتالیا و … ساخته می­شود. رنگ پیش­فرض کمد های باکس­ ماکس برای قسمت­ های بدون درب، طرح چوب گردویی روشن بوده و برای قسمت­ های درب­دار هایگلاس سفید مات می­باشد. البته شما می­توانید طرح و رنگ کمدها را در قالب محصولات سفارشی به سلیقه خود انتخاب نمایید.

ارسال، نصب و اجرای کمدها در منزل مشتریان توسط کارشناسان مجرب باکس ­ماکس انجام می گردد.

SPRING

(طرح مدل بهار)

از طرح کمدهای متعارف و روتین موجود در بازار خسته شده‌اید؟ وقت آن رسیده که با یک طرح جذاب، زیبایی اتاقِ خواب یا نشیمن خود را چند برابر کنید!
کمد دیواری باکس‌ماکس مدل Spring نه تنها جلوه‌ای خاص به فضای اتاق شما می‌دهد، بلکه فضای بسیار زیادی را جهت قرار دادن انواع وسایل و لوازم دکوری برای شما فراهم می‌کند.
این طرح از 6 باکس درب‌دار با متریال MDF هایگلاس سفید مات و 4 عدد باکس بدون درب از متریال MDF طرح چوب گردویی روشن (والنات) تشکیل شده است. درب باکس‌های افقی تعبیه شده در بالای این طرح، از پایین به سمت بالا و درب سایر باکس‌‌ها به سمت راست یا چپ باز می‌شود. تمامی باکس‌‌های درب دار مجهز به مگنت فشاری توکار ایتالیایی هستند که توسط جک گازی یا لولای آرامبند باز و بسته می‌شوند

SUMMER

(طرح مدل تابستان)

طرح Summer (تابستان) تلفیقی از متریال MDF هایگلاس خاکستری مات و MDF طرح چوب می‌باشد که انتخابی هوشمندانه برای فضای مدرن منزل شما خواهد بود.
کمد دیواری باکس‌ماکس با ایجاد یک فضای درب دار وسیع جهت قرار دادن هر نوع وسیله ای مناسب است. باکس‌های بدون درب تعبیه شده در طرح، بهترین فضا برای به نمایش گذاشتن اکسسوری‌ها و لوازم دکوری مورد علاقه شما هستند.
این طرح از 8 باکس درب‌دار با متریال MDF هایگلاس خاکستری مات و 4 عدد باکس بدون درب از MDF طرح چوب گردویی روشن (والنات) تشکیل شده است. درب ها همگی توسط مگنت فشاری توکاری ایتالیایی و لولاهای آرامبند به سمت راست و چپ باز و بسته می‌شوند.

?How To Order

چگونه سفارش دهیم؟

پس از انتخاب طرح مورد نظر خود از میان مدل های بهار، تابستان، پاییز و زمستان، با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش و پرداخت هزینه کارشناسی، همکاران ما جهت اعزام کارشناس به محل و ثبت اندازه های دقیق با شما تماس خواهند گرفت. پس از تایید ابعاد توسط شما و واحد فنی باکس ماکس، پروسه تولید کمد مورد علاقه شما آغاز می شود.

AUTUMN

(طرح مدل پاییز)

کمد دیواری جدید باکس‌ ماکس طرح Autumn (پاییز) یک ترکیب اصولی از 6 عدد باکس درب دار با متریال MDF هایگلاس سفید مات و 5 عدد باکس بدون درب از متریال MDF طرح چوب گردویی روشن (والنات) می‌باشد. طرحی کاربردی که تمام نیازمندی‌های شما برای هر نوع کاربری اعم از مسکونی، اداری و … را رفع می‌نماید.تمامی درب‌های این طرح توسط مگنت فشاری توکار ایتالیایی و لولاهای آرامبند به سمت راست و چپ باز و بسته می‌شوند.

WINTER

(طرح مدل زمستان)

کمد دیواری جدید باکس‌ماکس طرح Winter (زمستان) یک طراحی فوق العاده مدرن و خاص برای استفاده به عنوان کمد لباس‌ها می‌باشد. Winter از یک کمد دو درب با متریال MDF هایگلاس سفید مات و تعدادی باکس بدون درب از متریال MDF طرح چوب گردویی روشن (والنات) تشکیل شده است. شما می‌توانید برای داخل قسمت درب دار از طبقه استفاده کنید یا فضای یک تکه جهت آویز لباس‌ها داشته باشید. درب‌های این کمد توسط لولای آرامبند به سمت راست و چپ باز می‌شوند.

***تخفیف ویژه 5 درصدی فقط به مدت یک هفته***

کد تخفیف را از طریق پشتیبانی واتساپ از ما بگیرید!

POWER

(طرح مدل پاور)

کمد دیواری جدید باکس‌ماکس مدل Power طراحی شده است تا فضای شما را لوکس و قدرتمند نمایش دهد! طرحی که شاید هیچ‌جای دیگری نتوانید پیدا کنید!

این طرح از 6 باکس درب دار با متریال MDF هایگلاس سفید مات و 3 عدد باکس بدون درب از متریال MDF طرح چوب گردویی روشن (والنات) تشکیل شده است. درب ها همگی توسط مگنت فشاری توکاری ایتالیایی و لولاهای آرامبند به سمت راست و چپ (یا بالا و پایین) باز و بسته می‌شوند.

کمــد دیـــواری هــای مدرن بــاکس مــاکس ، راهـی بـرای یـک تـغییر مـتفاوت

همــین حـالا سـفارش خـود را ثبـت کـنـید

کــافیست که پس از کلیک روی دکمه زیر، در صفحه محصول، طرح فـصلی خود را انـتخاب کرده و هـزینه شروع پروسه را پرداخت نمائید تا کارشناسان ما برای تکمیل اطلاعات بــا شـما تماس بگیرند