رادیو باکس ماکس

با گوش دادن به پادکست در زمان خود صرفه جویی کنید

کتابخانه

پنجره مجازی، راهی برای درخشش فضای بدون پنجره

با گران شدن اجاره بها و قیمت ملک در چند سال اخیر، لا جرم بسیاری از خانواده ها مجبور به اسکان در منازل کوچکتر و گاها زیر زمینی و یا تاریک و بدون پنجره میشوند که عمدتا اجاره بهای آنها پایین تر است. امروز ما با شما همراه خواهیم بود تا با معرفی یک ایده جدید به نام پنجره مجازی شما را آشنا کنیم.

کتابخانه

با انواع کتابخانه خانگی مدرن آشنا شوید!

کتاب؛ این یار دیرینه انسان که سالهاست همدم خوبی برای همه آنهاییست که اهمیت مطالعه را درک کرده اند، از دییرباز تا کنون همیشه در منزل ما جای داشته است. به قول مُنتسکیو:  “کتاب، عمر دوباره است. در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، نیست.”

میز تلویزیون

خنک کردن خانه با رعایت این نکات

کشور زیبای ما یک کشور چهار فصل است که معمولا در فصل های بهار و تابستان، گرمای متعادلی خواهد داشت. البته این میزان از گرمای هوا در بعضی از شهر ها، در برخی از فصول به میزان قابل توجهی افزایش می یابد

میز تلویزیون

چند ایده جذاب برای دکور دیوار اتاق خواب

اتاق خواب جاییست که شما پس از یک روز پر مشغله و در همان لحظاتی که کار های روز مره شما را خسته کرده، خستگی را از تن شما با سپری کردن چند ساعت در آن، بیرون میکند!

میز تلویزیون

چیدمان قاب عکس روی دیوار

قاب عکس ها المان های زیبا و دلنشینی هستند که گهگاهی با نگاه به آنها، حس زنده بودن را تجربه میکنید. شما با چیدمان قاب عکس روی دیوار ، دکوراسیون داخلی خود را تکمیل کرده اید!

میز تلویزیون

10 ایده جذاب برای پر نور کردن خانه های کم نور و بدون پنجره

بدون شک داشتن خانه ای پر نور و روشن برای همه افراد یک ایده آل همیشگیست. پر نور کردن خانه های تاریک و حتی بدون پنجره نظر هر میهمانی را به منزل شما جلب میکند.

میز تلویزیون

میز تلویزیون دیواری بخریم یا زمینی؟

میز تلویزیون سالهاست که جزوی از دکوراسیون داخلی به حساب می آید. میز تلویزیون، در طراحی دکوراسیون منزل برای ما ایرانی ها یکی از اجزای مهم و قابل توجه میباشد.