ضمانت نامه محصولات باکس‌ماکس

 

باکس‌ماکس کیفیت و عملکرد صحیح محصولات خود را طبق موارد مندرج در این ضمانت نامه، در برابر هرگونه عیب یا اشکال ناشی از طراحی و مواد اولیه، حسب تشخیص کارشناسان باکس‌ماکس، تضمین و با رعایت شرایط این ضمانت نامه نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات به مدت 1 سال از تاریخ فروش، اقدام می‌نماید. مشروط بر این که عیب و اشکال فنی و یا ظاهری محصولات طبق تشخیص کارشناسان باکس‌ماکس ناشی از عدم استفاده صحیح، شکستگی و ضرب دیدگی، قرار گرفتن در معرض حرارت و رطوبت نبوده باشد. بدیهی است، مجموعه باکس‌ماکس هیچگونه مسئولیتی برای جبران خسارات محصولاتی که، توسط مشتری و افرادی به غیر از نصابان باکس‌ماکس نصب شده‌اند، و همچنین استفاده نادرست از محصولات، به عهده ندارد. در چنین شرایطی هزینه‌های مراجعه کارشناسان به محل مشتری و هزینه‌های ارسال و بسته‌بندی کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط ضمانت کالا

1- در تولید تمامی محصولات باکس‌ماکس از بهترین متریال MDF موجود در بازار استفاده شده است. در تولید این محصول از متریال MDF برندهای Xtra, yildiz ,Arta و پاکچوب استفاده شده است. و هرزمان مشخص شود که در تولید محصول خریداری شده توسط مشتری از مواد اولیه بی‌کیفیت و غیر اصل استفاده شده باشد، تحت شرایط مندرج در مفاد ضمانت‌نامه، مشمول ضمانت می‌شود.

2- به همراه برخی از محصولات باکس‌ماکس مانند شلف‌ها و باکس‌های دیواری، لوازمی از قبیل پیچ، رول‌پلاک و پیچ خودکار جهت نصب محصول و … همراه محصول اصلی ارسال می‌شوند. عدم وجود لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب و استفاده اولیه تحت شرایط مندرج در مفاد ضمانت‌نامه مشمول ضمانت می‌شوند.

3- در مدت ضمانت، درصورت حفظ شرایط و رعایت مفاد مندرج در بندهای بالا، توسط مشتری، هرگونه خرابی یا عیب که مربوط به تولید یا نصب باشد بنا به تشخیص کارشناسان باکس‌ماکس، چه برای تعمیر و چه برای تعویض قطعه، بدون دریافت وجه، برطرف می‌گردد.

4- درصورت احراز شرایط ضمانت بنابه تشخیص باکس‌ماکس، به یکی از روش‌های مراجعه به محل مشتری یا تامین قطعه، مشکل مشتری برطرف می‌گردد.

5- اگر مشتری تقاضای بازکردن محصول نصب شده روی دیوار و نصب مجدد آن در محل دیگری را داشته باشد، پس از بررسی کارشناسان ما و تایید امکانپذیر بودن آن، یکی از نصاب‌های باکس‌ماکس به محل مشتری اعزام می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه مراجعه نصاب و احیانا قطعات و لوازم مورد نیاز به عهده مشتری خواهد بود.

مواردی که ضمانت به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد و یا ابطال می‌شود

1- پس از ارسال محصولات و نصب آن‌ها توسط نصابان باکس‌ماکس از شما تاییدیه‌ای مبنی بر سالم بودن محصولات و یراق‌آلات و نصب صحیح آن اخذ می‌شود که خرابی‌های پس از آن نشاندهنده استفاده ناصحیح از محصولات است و شامل ضمانت نمی‌شود.

2- خسارات ناشی از شکستگی، ضرب دیدگی، قرارگرفتن در معرض حرارت و رطوبت شامل ضمانت نمی‌شوند.

3- اگر به دلیل استاندارد نبودن دیوار (مخصوصا دیوارهای سفالی)، محصولات نصب شده بر روی آن از دیوار فاصله بگیرند و یا جدا شوند هیچ مسئولیتی متوجه باکس‌ماکس نیست و شامل ضمانت نمی‌گردد.

4- ضمانت‌نامه محصولاتی که نیازمند نصب هستند درصورتی که محصول توسط نصابان باکس‌ماکس نصب شده باشند معتبر می‌باشد و در غیر اینصورت ضمانت‌نامه فاقد اعتبار است.