دکوراسیون

پایه دیواری تلویزیون چی بخریم؟

پایه دیواری تلویزیون

در منازل آپارتمانی امروزی برای اینکه بتوانید فضای بیشتری داشته باشید، باید فضای داخلی منزل خود را کمی مدیریت کنید. از جمله کار هایی که میتوانید انجام دهید این است که بعضی از اجزای دکوراسیون داخلی خود را روی دیوار نصب نمائید. نصب اجزایی همانند میز تلویزیون روی دیوار (میز تلویزیون دیواریباکس دیواری، شلف دیواری، تخت خواب دیواری و … میتواند فضای منزل شما را تا حد قابل قبولی بازتر کند. یکی از مهمترین اجزایی که خیلی ها تصمیم میگیرند روی دیوار نصب کنند، تلویزیون می باشد. تلویزیون ها با استفاده از پایه دیواری تلویزیون روی دیوار مستقر میشوند.

پایه دیواری تلویزیون

پایه دیواری تلویزیون یک شی فلزی است که به شما اجازه میدهد تلویزیون خود را روی دیوار منزل خود مستقر کنید! بدین صورت که با استفاده از پیچ و رول پلاک به دیوار متصل میشود و ببا استفاده از پایه هایی به پشت تلویزیون شما پیچ میشود. اکثر تلویزیون های امروزی (LED) دارای ساختار استانداردی بمنظور استقرار روی دیوار هستند که به راحتی با پایه دیواری تلویزیون مچ شوند.

انواع پایه دیواری تلویزیون

پایه دیواری تلویزیون به طور کلی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم میشود. مدل های ثابت تنها تلویزیون شما را در یک زاویه روی دیوار نگه می دارند و قابلیت تغییر زاویه ندارند. اما پایه دیواری تلویزیون متحرک بسته به مدل آن میتوانند تا 360 درجه هم قابل تنظیم باشند. این پایه ها برای انواع تلویزیون از لحاظ اندازه صفحه نمایش (اینچ تلویزیون) موجود هستند.

پایه دیواری تلویزیون را چگونه انتخاب کنیم؟

اول از همه باید اندازه صفحه نمایش تلویزیون خود را بدانید. مثلا باید از 50 یا 55 اینچ بودن تلویزیون خود اطمینان حاصل کنید. در مرحله بعدی باید مشخص کنید که آیا میخواهید پایه دیواری تلویزیون شما ثابت باشد، نیمه ثابت باشد (یعنی در یک جهت خاص حرکت داشته باشد) و یا 360 درجه باشد و …؛ سپس شما میتوانید پایه دیواری تلویزیون خود را از هر جا که بخواهید تهیه کنید.

محصولات پایه دیواری تلویزیون باکس ماکس

با توجه به اینکه یکی از محصولات پر طرفدار باکس ماکس، میز تلویزیون دیواری می باشد، باکس ماکس با ارائه انواع پایه دیواری تلویزیون نیاز مشتریان خود را کاملا برطرف نموده است. شما میتوانید پایه دیواری تلویزیون های باکس ماکس را در زیر به همراه مشخصات و قیمت هر کدام ملاحظه کنید!

پایه تلویزیون دیواری متحرک مدل BT2 یک پایه تی وی استاندارد و مقاوم برای تلویزیون شماست. این پایه از جنس ورق آهنی بسیار مقاوم ساخته شده است که میتواند تا تلویزیون هایی تا 40 کیلوگرم وزن را روی دیوار شما به راحتی ثابت نگهدارد.

پایه دیواری تی وی مدل BT2 برای تلویزیون های 43 تا 65 اینچ طراجی شده است. بدیهی است که اگر تلویزیون شما کوچک باشد باید پایه تلویزیون دیواری مدل BT7 را سفارش دهید.

این پایه تی وی با ابعاد 8 × 53 × 15 سانتی ‌متر طراحی شده است که میتواند حرکت بالا پایین تا 15 درجه را فراهم نماید.

شما میتوانید از این محصول برای نصب انواع تلوزیون های LCD,LED توسز بسته متعلقات نصبی ( پیچ و رول پلاک) داخل جعبه استفاده نمائید. همچنین سبکی این محصول (2.5 کیلوگرم) یکی از مزایای آن میباشد که به راحتی میتواند روی دیوار نصب گردد.

توجه داشته باشید که اگر پایه دیواری را همراه با یکی از محصولات میز تلویزیون ما سفارش دهید، هزینه نصب آن کاملا رایگان خواهد بود.

مشخصات:

وزن 2.5 kg
مدل BT2
حداکثر اندازه صفحه نمایش 65 اینچ
فاصله از دیوار ۵۰mm
ظرفیت وزن 4۰ کیلوگرم
شیب بالا ۱۵ درجه
شیب پایین ۱۵ درجه
حداکثر فاصله سوراخها جهت نصب تلویزیون mm 43۰*4۰۰
پکیج بسته بندی شده پیچ و مهره جهت نصب دارد
ابعاد ۱۵* ۵۳ * ۸ سانتی‌متر
وزن 2۵۰۰ گرم
جنس ورق آهن
توضیحات دستگاه مناسب برای تلویزیون‌ها 43 تا 65 اینچ
قابلیت حرکت دارد
نوع حرکت دیواری
توضیحات حرکت دارای قابلیت زاویه بالا و پایین تا ۱۵ درجه
استاندارد نصب VESA
توضیحات نصب قرار داشتن تمام یراق آلات مورد نیاز برای نصب و مونتاژ درون بسته بندی
سایر توضیحات حداکثر وزن مجاز ۵۵ کیلوگرم
مناسب برای تلویزیون های سایز 43تا ۶5 اینچ
رنگ کوره‌ای
سایز متغیر
تغییر زاویه
نصب سریع و آسان

پایه دیواری تلویزیون مدل BT3 (3بعدی)

میزتلویزیون خود را انتخاب کرده اید و نگران نصب تلویزیون بر روی دیوار هستید؟ میخواهید بهترین پایه تلویزیون را تهیه کنید که بتوانید در تمامی جهات آن را حرکت دهید؟ محصول مد نظر شما اینجاست!

پایه دیواری تلویزیون مدل BT3 یک پایه کاملاً مستحکم با آلیاژ درجه یک می‌باشد که برای نصب تلویزیون های 42 تا 70 اینچ بر روی دیوار طراحی شده است.

این پایه اصطلاحاً به پایه های 3D یا 4D معروف است. زیرا پس از نصب تلویزیون بر روی این پایه، می توانید سر تلویزیون را به راست و چپ (تا حدود 40 درجه)، بالا و پایین، جلو و عقب حرکت دهید.

اتصالات و آلیاژ به کار رفته در ساخت این محصول بسیار با کیفیت بوده و جزو مستحکم ترین پایه های موجود در بازار می باشد.

مشخصات:

وزن 1.5 kg
مدل BT3
مناسب برای تلوبزیون های 42-70 اینچ
درچه چرخش 40 درجه

پایه دیواری تی وی BT7 یک پایه تی وی استاندارد و مقاوم برای تلویزیون شماست. این پایه از جنس ورق آهنی بسیار مقاوم ساخته شده است که میتواند تا تلویزیون هایی تا 20 کیلوگرم وزن را روی دیوار شما به راحتی ثابت نگهدارد.

پایه دیواری تی وی مدل BT7 برای تلویزیون های 22 تا 43 اینچ طراجی شده است. بدیهی است که اگر تلویزیون شما بزرگتر باشد باید پایه تلویزیون دیواری مدل BT2 را سفارش دهید.

این پایه تی وی با ابعاد ۷ × ۳۳ × ۳۶,۵ سانتی‌متر طراحی شده است که میتواند حرکت بالا پایین تا 15 درجه را فراهم نماید.

شما میتوانید از این محصول برای نصب انواع تلوزیون های LCD,LED توسز بسته متعلقات نصبی ( پیچ و رول پلاک) داخل جعبه استفاده نمائید. همچنین سبکی این محصول (1.5 کیلوگرم) یکی از مزایای آن میباشد که به راحتی میتواند روی دیوار نصب گردد.

توجه داشته باشید که اگر پایه دیواری را همراه با یکی از محصولات میز تلویزیون ما سفارش دهید، هزینه نصب آن کاملا رایگان خواهد بود.

مشخصات:

وزن 1.5 kg
مدل BT7
حداکثر اندازه صفحه نمایش ۴۳ اینچ
فاصله از دیوار ۵۰mm
ظرفیت وزن ۲۰ کیلوگرم
شیب بالا ۱۵ درجه
شیب پایین ۱۵ درجه
حداکثر فاصله سوراخها جهت نصب تلویزیون mm ۲۰۰*۲۰۰
پکیج بسته بندی شده پیچ و مهره جهت نصب دارد
ابعاد ۷ × ۳۳ × ۳۶,۵ سانتی‌متر
وزن ۱۵۰۰ گرم
جنس ورق آهن
توضیحات دستگاه مناسب برای تلویزیون‌ها ۲۲ تا ۴۳ اینچی
قابلیت حرکت دارد
نوع حرکت دیواری
توضیحات حرکت دارای قابلیت زاویه بالا و پایین تا ۱۵ درجه
استاندارد نصب VESA
توضیحات نصب بسته متعلقات نصبی ( پیچ و رول پلاک) داخل جعبه
سایر توضیحات قابل استفاده برای صفحه‌نمایش‌های LCD- LED و …

درباره سجاد سوری

کارشناس نرم افزار، طراح و پشتیبان سایت های وردپرسی هستم و از سال 88 تا کنون در زمینه های مختلف دنیای دیجیتال فعالیت داشته ام و پس از آشنایی با مجموعه باکس ماکس، افتخار نویسندگی و پشتیبانی وبسایت و شبکه های اجتماعی این مجموعه را داشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *