Modern Puzzle Box
SIGMA
باکس مدرن پازلی سیگما
باکس مدرن سیگما شکل (Σ) به گونه ای طراحی شده است که با چینش پازلی آنها در کنار یکدیگر بتوانید اشکال جذابی را تولید کنید. بدین صورت میتوانید دکور منزل خود را از یکنواخت خارج کرده و هربار با چینشی جدید، تغییر دکوراسیون را به زیبایی انجام دهید.
Ground Stand
BONO
استند زمینی بونو
استند زمینی بونو (Bono) یک شلف کاربردی برای انواع لوازم شماست. شما میتوانید از این استند برای قرار دادن کتاب، لبتاپ، دستگاه های پخش همانند آمپلی فایر و سایر لوازم شخصی خود استفاده کنید.
استند پایه فلزی
Metal Base Stand
VICTOR
استند پایه فلزی ویکتور
استند ویکتور بسیار ظریف کار شده و ضد آب میباشد. شما میتوانید حتی قاب عکس های خود را هم روی طبقات این استند قرار داده و ترکیبی از لوازم دکوری، کتاب و گلدان و… را داشته باشید.

شما میتوانید از این استند برای قرار دادن کتاب، گلدان، دکوری و انواع لوازم دیگر استفاده نمائید. این محصول میتواند به عنوان استند گلدان عمل کرده و یک گلخانه زیبا و سرحال برای شما باشد.

Boxmax Plus
BLANCO
چیدمان بلانکو
این محصول از کنار هم قرار دادن 21 باکس بوجود آمده که هر کدام از این باکس‌ها بصورت مدولار و از بهترین ام دی اف (MDF) موجود در بازار ساخته شده‌اند. این چیدمان هم مناسب برای فضاهای خانگی مانند نشیمن، پذیرایی، اتاق ‌خواب، اتاق کار، آشپزخانه، اتاق تلویزیون، اتاق کودک و هم فضاهای اداری، انواع فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، کتاب‌خانه‌ها، می‌باشد.
چیدمان 108
ست میز تلویزیون
Tv Stand Set
Royal

ست میز تلویزیون رویال

ست میز تلویزیون رویال یکی از اجزای جذاب دکوراسیون داخلی منزل میباشد که بهمراه خود زیبایی و جذابیت خاصی را به دکوراسیون کلی خانه شما منتقل میکند. ست میز تلویزیون باکس ماکس، از جنس Mdf هایگلاس ساخته شده است. همانظور که میدانید جنس هایگلاس دارای دیزاین امروزی تر و زیباتری نسبت به mdf های معمولی است.
Set
5pieces shelves

شلف دیواری 5 تکه (۵۰+۸۰+۱۰۰)

شلف دیواری 5 تکه ما از جنس mdf ساخته شده که دارای زیبایی چشم نوازی میباشد. این شلف دیواری با ابعاد مختلف را میتوانید با هر چیدمانی که میپسندید نصب کنید. شلف ها از طریق پیچ و رول پلاک به دیوار متصل میشوند و جای نصب اصلا مشخص نیست. با نصب این شلف دیواری میتوانید هر چیزی اعم از گلدان، کتاب، انواع دکوری و لوازم شخصی را قرار داده و به بهترین شکل مدیریت نمائید.