طراحی داخلی

چند ایده جذاب برای دکور دیوار اتاق خواب

دکور دیوار

اتاق خواب جاییست که شما پس از یک روز پر مشغله و در همان لحظاتی که کار های روز مره شما را خسته کرده، خستگی را از تن شما با سپری کردن چند ساعت در آن، بیرون میکند! اما قطعا ترجیه میدهید که اتاق خواب شما دیزاین و دکوراسیون جذابی داشته باشد تا در آن از خستگی های مفرط جلوگیری شود. دکور دیوار همان چیزیست که میتواند اتاق خوابتان را برای شما از حالت کسل کننده برهاند.

در اینجا قصد داریم چند ایده جذاب برای دکور دیوار اتاق خواب شما را بیان کنیم. پس با ما همراه باشید؛

 

دکور دیوار کاغذی

 

استفاده از کاغذ دیواری

همانطور که قبلا در مورد کاغذ دیواری صحبت شد، کاغذ دیواری ها جایگزین مناسبی برای رنگ منزل هستند به خصوص که چند سالیست با ارائه طرح های متنوع توانسته اند جایگاه خوبی را در دکور دیواری منازل ایرانی بدست آورند.

انتخاب کاغذ دیواری و همچنین نصب آن، نیازمند دانستن نکات مهمیست که با رعایت آنها میتوانید بهترین دکور دیواری را بوجود آورید.

همچنین بخوانید: 7 نکته بسیار مهم برای انتخاب و نصب کاغذ دیواری

 

 

استفاده از آینه ها برای دکور دیوار

آینه ها میتوانند منازل کوچک را بزرگتر نشان دهند و همچنین حس کسل کننده اتاق خواب ها را از بین برده و یک دکور دیواری جذاب برایتان بسازند. برای اتاق خواب های کم نور، نصب آینه میتواند بسیار مفید باشد. آینه های موجود در بازار که امروزه با دیزاین های جذاب تولید شده اند، میتوانند برای اتاق خواب شما یک دکور دیواری چشم نواز باشند.

نصب شلف دیواری

شلف دیواری یک مکان مدرن و شیک برای قرار گیری دکور های دیواری شماست. شلف ها در طرح ها و اندازه های مختلف تولید میشوند که دیوار های شما را به شدت زیبا و چشم نواز میکنند. برای مشاهده و خرید انواع شلف های دیواری جذاب اینجا کلیک نمائید.

 

 

استفاده از گلدان برای دکور دیوار

میتوانید گلدان های کوچک را روی شلف دیواری بگذارید. گلدان هایی که به آب کمتری نیاز دارند همانند کاکتوس های تزئینی میتوانند بسیار جذاب باشند. ترکیب گل های طبیعی و مصنوعی خیلی میتواند تاثیر مثبتی روی دکور دیوار اتاق خواب شما داشته باشد.

 

 

نصب باکس دیواری

باکس ها قطعات جدید و جذابی هستند که برای قرار دادن انواع دکوری ها اعم از گلدان های کوچک، قاب عکس ها، کتاب ها و دیگر لوازم، روی دیوار ها بکار میروند. باکس های دیواری امروزه به طور چشم گیری در منازلی با دکوراسیون مدرن دیده میشوند. پیشنهاد میکنیم باکس های دیواری باکس ماکس را با کلیک روی این لینک مشاهده کنید.

 

 

استفاده از پرده

از پرده های چاپی مدرن استفاده کنید. این پرده ها میتوانند زیبایی خاصی به دیوار اتاق خواب شما بدهند. پرده های تزئینی هم میتوانند موثر باشند. بخصوص پرده های کوچک با رنگ سفید. میتوانید از این روش برای اتاق خواب های بدون پنجره استفاده کنید تا حس داشتن پنجره را القا کرده و زیبایی اتاق خواب خود را افزایش دهید.

 

 

استفاده از قاب عکس ها

قاب عکس ها میتوانند تاثیر مثبتی روی زیبایی دکور دیوار اتاق خواب شما داشته باشند. استفاده از قاب عکس های متنوع با چیدمانی مدرن بسیار کارساز خواهند بود.

همچنین بخوانید: چیدمان قاب عکس ها روی دیوار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *