طراحی داخلی

وسایل تزئینی کنار تلویزیون، 6 نمونه جذاب و پر طرفدار

وسایل تزئینی کنار تلویزیون

از مهم ترین المان هایی که تاثیر به سزایی در دکوراسیون داخلی منزل شما دارد میز تلویزیون شماست. تماشای برنامه مورد علاقه تان میتواند ساعت ها شما را ثابت روی مبل و کاناپه نگه داشته و نگاهتان را به سمت تلویزیون، خیره کند. بدیهی است که منظره ای که در روز ممکن است ساعت ها به آن خیره باشید، باید از هر نظر چشم نواز باشد. یکی از راه هایی که با هزینه پایین و بدون دردسر میتوانید این منظره را ایجاد کنید، استفاده از وسایل تزئینی کنار تلویزیون میباشد.

 

وسایل تزئینی تلویزیون

 

وسایل تزئینی کنار تلویزیون

شما میتوانید میز تلویزیون خود را با استفاده از هر چیزی که جنبه تزئینی داشته باشد، تزئین کنید. به شرطی که تناسب رنگ ها و اندازه را رعایت کنید. از جمله وسایل تزئینی کنار تلویزیون میتوان موارد زیر را اشاره کرد:

همچنین بخوانید: میز تلویزیون دیواری بخریم یا زمینی؟

دکور دیواری تلویزیون، دکور هایی هستند که در اطراف تلویزیون شما نصب میشوند و نقش عمده ای در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما دارند. دکور دیواری تلویزیون به طور معمول شامل میز تلویزیون دیواری، باکس های دیواری و شلف های دیواری میباشد. این مورد که با نام ست میز تلویزیون هم شناخته میشود، جذابیت بی نظیری به منظره اطراف تلویزیون شما میدهد.

دکور دیواری تلویزیون معمولا از جنس MDF طراحی و ساخته میشود. باکس ماکس مفتخر است که با بهره گیری از دیزاینر های فوق حرفه ای در طراحی دکوراسیون نشیمن، ست میز تلویزیون های بسیار جذابی طراحی کرده است که نمونه های آن را در زیر میتوانید ببینید.

 

 

 

استفاده از کتاب

کتاب؛ این یار دیرینه انسان که سالهاست همدم خوبی برای همه آنهاییست که اهمیت مطالعه را درک کرده اند، از دیرباز تا کنون همیشه در منزل ما جای داشته است. به قول مُنتسکیو:  “کتاب، عمر دوباره است. در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، نیست.” برای آنان که اهل مطالعه و یار قلم هستند، کتاب همیشه مورد احترام و بزرگداشت بوده است.

بعضی از کتاب ها به اندازه ای برای شما ارزشمند هستند که شاید مد نظر داشته باشید که از آنها به عنوان دکور استفاده کنید. کتاب ها را میتوانید با نصب شلف کتاب و قرار دادن کتاب درون آنها ، به عنوان وسایل تزئینی کنار تلویزیون استفاده کنید.

همچنین بخوانید: پذیراییتون با این 5 میز تلویزیون دیواری رویایی میشه!

گل و گیاه

گلدان های تزئینی همیشه یک راه حل ساده برای تزئین منزل شما هستند. گلدان های تزئینی میتوانند طبیعی یا مصنوعی باشند. اگر قصد استفاده از گل و گیاه تزئینی برای اطراف تلویزیون خود را دارید بهتر است از گلدان های طبیعی کوچکتر استفاده کنید. البته گل هایی استفاده کنید که نیاز به کمترین نور را داشته باشند. در زیر نمونه ای از انواع گلهایی که میتوانید برای تزئین اطراف تلویزیون خود استفاده کنید آورده شده است؛

  • گیاه برگ قاشقی
  • گل گندمی
  • برگ عبایی
  • زامیفولیا
  • فیلودندرون

این گیاهان به حداقل نور برای ادامه حیاط نیازمند هستند.

 

وسایل کنار تلویزیون

 

مجسمه و دکوری های گچی

اگر قصد استفاده از مجسمه برای دکور تلویزیون خود را دارید سعی کنید حتما از مجسمه های کچی بسیار کوچکتر استفاده کنید. مجسمه های بزرگ نمیتوانند منظره زیبایی را ایجاد کنند و علاوه بر آن، پس از مدتی خسته کننده میشوند. مجسمه های کوچک را سعی کنید درون باکس های میز تلویزیون قرار دهید و یا یک شلف دیواری تهیه کنید و آن را بالای میز تلویزیون خود نصب کرده و مجسمه ها را همراه سایر وسایل دکوری روی آن قرار دهید.

قاب عکس و تابلو

از رایجترین و جذاب ترین وسایل تزئینی کنار تلویزیون قاب عکس ها و تابلو ها هستند. قاب عکس های شخصی باب سلیقه شما میتوانند روی میز تلویزیون شما جا خوش کنند. البته اگر از قاب عکس های خوش آب و رنگ با فریم هم رنگ با میز تلویزیون خود استفاده کنید، منظره جذابتری را ایجاد خواهی کرد.

 

 

ساعت های رو میزی

از بهترین وسایل تزئینی کنار تلویزیون ، ساعت های کوچک ایستاده ای هستند که میتوانند منظره ای زیبا را تولید کنند. ترکیبی از قاب عکس و ساعت های رو میزی برای تزئین میز تلویزیون میتواند مفهومی و جذاب باشد. سعی کنید اگر میز تلویزیون شما mdf است از ساعت های طلایی فلزی – شیشه ای استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *