دکوراسیون

پذیراییتون با این 5 میز تلویزیون دیواری رویایی میشه!

میز تلویزیون دیواری رویایی

تلویزیون تاثیر گذارترین قسمت پذیرایی هر منزلیست. فضای شیک و جذابی که تلویزیون شما میتواند ایجاد کند، در هیچ کجای منزل یافت نمیشود. بخصوص اگر اهل فیلم دیدن و گیمری باشید، فضای تلویزیون و اطراف آن اهمیت بیشتری پیدا میکند.

در این مطلب قصد داریم 5 میز تلویزیون دیواری رویایی و جذاب را خدمتتان معرفی کنیم که فضای بینظیری را در قسمت پذیرایی منزل شما بوجود می آورد. در ادامه این 5 میز تلویزیون دیواری رویایی و جذاب که تولیدی مجموعه باکس ماکس میباشد را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد؛

 

میز تلویزیون دیواری بِن (Ben)

میز تلویزیون دیواری بِن (Ben)، یک میز تلویزیون مینیمال و در عین حال مدرن و از جنس بهترین نوع MDF است که برای هر نوع دکوراسیون و با هر سبکی قابل استفاده میباشد. میز تلویزیون دیواری بن با طول 188.2 سانتی متر ، ارتفاع 31.2 سانتی متر و همچنین عمق 35 سانتی متر ساخته شده است.

میز تلویزیون بن دارای یک عدد باکس درب دار mdf هایگلاس مات می باشد و با استفاده از مگنت فشاری توکار باز میشود که شما میتوانید در حین نصب، محل قرار گیری آن را (همانند تصاویر گالری محصول) مشخص کنید.

میز تلویزیون دیواری بن یک میز تلویزیون ساده و در عین حال بسیار کاربردی و مدرن میباشد که دارای یک باکس درب دار است. همانطور که در تصاویر محصول هم مشاهده میکنید، باکس درب دار بر طبق انتخاب شما در هر سمتی قابل قرار گیری است.

مشخصات:

وزن 50 kg
طول کل کار 188.2 سانتی متر
ارتفاع کل کار 31.2 سانتی متر
عمق کل کار 35 سانتی متر
جنس باکس‌های درب‌دار هایگلاس سفیدمات
دستگیره (در صورت انتخاب)
نحوه باز و بسته شدن درب‌ها مگنت فشاری تو کار ، جک
لوازم همراه جا کابلی، پیچ و رول‌پلاک، پیچ خودکار، پولکی

برای مشاهده و خرید این محصول اینجا کلیک کنید

 


 

میز تلویزیون دیواری نِل

 

میز تلویزیون دیواری نِل (Nell)

میز تلویزیون دیواری نِل (Nell)، یک میز تلویزیون مینیمال و در عین حال مدرن و از جنس بهترین نوع MDF است که برای هر نوع دکوراسیون و با هر سبکی قابل استفاده میباشد. میز تلویزیون دیواری نل با طول 165 سانتی متر ، ارتفاع 28 سانتی متر و همچنین عمق 35 سانتی متر ساخته شده است.

باکس سمت راست دارای دو عدد درب سفید است که توسط مگنت و با فشار دست باز شده و به صورت کمدی به سمت پایین باز میشوند. در سمت چپ این میز تلویزیون نیز یک عدد باکس بدون درب تعبیه شده که شما میتوانید از آن برای قرار دادن دکوری، دی وی دی، گیرنده دیجیتال و وسایل تزئینی استفاده کنید.

همچنین در قسمت پشتی میز تلویزیون نل دو عدد سوراخ بمنظور عبور کابل برق و فیش آنتن قرار داده شده. این میز تلویزیون دیواری توسط پیچ و رول پلاک روی دیوار شما نصب میشود و طریقه نصب به صورتی است که رد پیچ به هیچ عنوان دیده نمیشود

مشخصات:

وزن 50 kg
طول کل کار 165 سانتی متر
ارتفاع کل کار 28 سانتی متر
عمق کل کار 35 سانتی متر
جنس باکس‌های درب‌دار هایگلاس سفیدمات
نحوه باز و بسته شدن درب‌ها مگنت فشاری تو کار( در صورت انتخاب) ، جک
لوازم همراه جا کابلی، پیچ و رول‌پلاک، پیچ خودکار، پولکی

 

برای مشاهده و خرید این محصول اینجا کلیک کنید

 


 

میز تلویزیون جدید دیواری

میز تلویزیون دیواری اریما (Erima)

میز تلویزیون جدید دیواری اریما (Erima) از دو باکس دیواری کشویی با عمق 35 سانتی متر و یک کلاف طرح چوب با عمق ۲۲ سانتی متر تشکیل شده است.

باکس‌های کشویی سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید می‌توانند از جنس ام دی اف (MDF) هایگلاس سفید مات ساخته شوند که برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و لوازم مشابه مناسب می‌باشد  کشو های این قسمت توسط ریل ساده و با در صورت انتخاب شما توسط مگنت فشاری توکار قابل باز . بسته شدند می باشند.کلاف چوبی شکل دور کار از جنس ام دی اف باروکش طرح چوب می‌ باشد و  که همانطورکه در تصویر محصول مشاهده می‌کنید برای قرار دادن اشیادکوری، DVD، کتاب و … مناسب است.

در تولید میز تلویزیون جدید دیواری اریما از متریال MDF برندهای Xtra, yildiz ,Arta و پاکچوب استفاده شده است. همچنین تمامی یراق آلات مورد استفاده در این محصول نیز از برترین برندهای خارجی و ایرانی می باشند.

یکی از قابلیت‌های میز تلوزیون جدید دیواری اریما امکان تغییر طول آن در قالب کار سفارشی است که برای انجام آن می‌توانید قبل از ثبت سفارش با دفتر مرکزی تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.

مشخصات:

وزن 50 kg
طول کل کار 180 سانتی متر
ارتفاع کل کار 40 سانتی متر
جنس باکس‌های درب‌دار هایگلاس سفیدمات
جنس کلاف دور کار ام دی اف (MDF) درجه یک طرح چوب
نحوه باز و بسته شدن کشوها ریل ساده + مگنت فشاری (در صورت انتخاب)
لوازم همراه جا کابلی، پیچ و رول‌پلاک، پیچ خودکار، پولکی
تعداد باکس 2 عدد
نوع باز شدن باکس کشویی
عمق باکس 35 سانتی متر
عمق کلاف دور 22 سانتی متر

 

برای مشاهده و خرید این محصول اینجا کلیک کنید

 


 

میز تلوزیون دیواری

 

میز تلویزیون دیواری اِلیسا (Elisa)

میز تلویزیون دیواری MDF الیسا (Elisa) از سه باکس دیواری  و یک کلاف طرح چوب تشکیل شده است. باکس‌های درب‌دار سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از جنس سفید هایگلاس مات ساخته شده و عمق آن‌ها 35 سانتی‌متر است که برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و لوازم مشابه مناسب می‌باشد.

یک باکس سفید سمت راست این میز تلویزیون دیواری بوسیله فشار دست و با کمک مگنت فشاری توکار و جک گازی باز و بسته می‌شود (جهت باز شدن درب از بالا به سمت پایین می باشد) و دو باکس سمت چپ به صورت کشو می باشند که توسط ریل تاچ (مگنتی) باز و بسته می‌شود.

کلاف چوبی شکل دور کار از جنس ام دی اف (MDF)طرح چوب می‌باشد و عمق آن 22 سانتی‌متر است که همانطور که در تصویر محصول مشاهده می‌کنید برای قرار دادن اشیا دکوری، DVD، کتاب و … مناسب است. همچنین شما می توانید رنگ مورد نظر خود برای کلاف دور میزتلویزیون را، از عکس کالیته رنگ موجود در آلبوم عکس های محصول انتخاب کنید.

در تولید این محصول از متریال MDF برندهایXtra, yildiz ,Arta و پاکچوب استفاده شده است. همچنین تمامی یراق آلات مورد استفاده در این محصول نیز از برترین برندهای خارجی و ایرانی می باشند.

مشخصات:

وزن 50 kg
طول کل کار 200 سانتی‌متر
ارتفاع کل کار 40 سانتی‌متر
عمق باکس‌های درب‌دار 35 سانتی‌متر
عمق کلاف دور 22 سانتی‌متر
جنس باکس‌های درب‌دار هایگلاس سفیدمات
جنس کلاف دور ام دی اف (MDF) درجه یک طرح چوب
نحوه باز و بسته شدن درب‌ و کشو مگنت فشاری توکار(در صورت انتخاب), جک گازی و ریل معمولی
جک گازی 1 عدد
لوازم همراه جا کابلی، پیچ و رول‌پلاک، جک پنوماتیک، پیچ خودکار، پولکی
ضمانت کیفی کالا دارد

 

برای مشاهده و خرید این محصول اینجا کلیک کنید

 


 

میز تلویزیون دیواری ساده و شیک

 

میز تلویزیون دیواری ریتا (Rita)

میز تلویزیون دیواری ساده و شیک MDF مدل ریتا (Rita) از سه باکس دیواری  و یک شلف طرح چوب تشکیل شده است. باکس‌ و کشوهای درب‌دار سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از جنس ام دی اف (MDF) سفید هایگلاس مات ساخته شده و عمق آن‌ها 35 سانتی‌متر است که برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و لوازم مشابه مناسب می‌باشد.

باکس سفید سمت چپ این میز تلویزیون دیواری بوسیله فشار دست و با کمک مگنت فشاری توکار و جک گازی باز و بسته می‌شود (جهت باز شدن درب از بالا به سمت پایین می باشد)و دو باکس سمت راستبه صورت دو کشو می باشند که توسط ریل تاچ(مگنتی) باز و بسته می‌شود.

کلاف چوبی شکل دور کار از جنس ام دی اف (MDF)طرح چوب می‌باشد و عمق آن 22 سانتی‌متر است و همانطور که در تصاویر محصول مشاهده می‌کنید برای قرار دادن اشیا دکوری، DVD، کتاب و … مناسب است. همچنین شما می توانید رنگ مورد نظر خود برای شلف این میزتلویزیون را، از عکس کالیته رنگ موجود در آلبوم عکس های محصول انتخاب کنید.

مشخصات:

وزن 50 kg
طول کل کار 215 سانتی‌متر
ارتفاع کل کار 40 سانتی‌متر
عمق باکس‌های درب‌دار 35 سانتی‌متر
عمق شلف 22 سانتی‌متر
جنس باکس‌های درب‌دار هایگلاس سفیدمات
جنس شلف ام دی اف (MDF) درجه یک طرح چوب
نحوه باز و بسته شدن درب‌ مگنت فشاری توکار(در صورت انتخاب), جک گازی و ریل معمولی
جک گازی 1 عدد
لوازم همراه جا کابلی، پیچ و رول‌پلاک، جک پنوماتیک، پیچ خودکار، پولکی
ضمانت کیفی کالا دارد

 

برای مشاهده و خرید این محصول اینجا کلیک کنید

 

درباره سجاد سوری

کارشناس نرم افزار، طراح و پشتیبان سایت های وردپرسی هستم و از سال 88 تا کنون در زمینه های مختلف دنیای دیجیتال فعالیت داشته ام و پس از آشنایی با مجموعه باکس ماکس، افتخار نویسندگی و پشتیبانی وبسایت و شبکه های اجتماعی این مجموعه را داشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *