دکوراسیون

پاف مبل، یک اکسسوری بی نظیر در دکوراسیون داخلی

پاف مبل

پاف مبل یک اکسسوری جذاب و دوست داشتنی است که در دکوراسیون های امروزی به وفور دیده میشود. ساختمان پاف مبل معمولا دارای یک اسکلت فلزی یا چوبی است که توسط انواع پارچه با طرح های زیبا پوشانده شده است. پاف ها معمولا با ظاهری گرد و یا مربعی ساخته میشوند و شبیه به کوسن هستند.

پاف مبل میتواند یک المان قابل توجه در منزل شما باشد. البته پاف مبل علاوه بر زیبایی، کاربرد های دیگری نیز دارد که به آن ها اشاره میکنیم؛

 

پاف

 

انواع کاربرد پاف مبل

میز کنار مبلی

پاف مبل کاربرد های زیادی در دکوراسیون داخلی دارند. شایع ترین استفاده پاف، به عنوان میز کنار مبل میباشد که با یک چستجوی ساده در گوگل میتوانید نمونه های فراوان آن را ببینید. البته استفاده پاف در کنار مبل به تنهایی نمیتواند جذابیتی داشته باشد؛ پیشنهاد میکنیم یک پاف مبل تهیه کرده و آن را با شال مبل خود ست کنید. یعنی شال مبل و پاف خود را در یک تن رنگی و یا با یک جنس انتخاب نمائید.

صندلی مهمان

شما میتوانید از پاف مبل به عنوان صندلی مهمان هم استفاده کنید. البته باید در نظر داشته باشید که موقع خرید پاف، نوع مناسب آن را انتخاب کنید که برای برای این کاربرد تعبیه شده باشد؛ یعنی استحکام کافی را داشته باشد. پیشنهاد میکنیم رنگ پاف را در این مورد متناسب با دکوراسیون خود اتتخاب کنید. به عنوان مثال اگر دکوراسیون فصلی (دکوراسیون بهاری، دکوراسیون تابستانی، دکوراسیون پاییزی، دکوراسیون زمستانی) را در منزلتان رعایت کرده اید، پاف را هم متناسب با آنها برگزینید.

پاف 2

 

زیرپایی

بله درست شنیدید! زیر پایی! البته در فرهنگ ایرانی استفاده از زیر پایی در کنار مبلمان خیلی به چشم نمیخورد؛ اما بسیاری از پاف ها برای این منظور طراحی شده اند!

پاف کنار مبل

میز پذیرایی

البته برای این استفاده بهتر است نوعی از پاف را انتخاب کنید که عرض بیشتری داشته باشد که بتوانید وسایل پذیرایی خود را روی آن بچینید. معمولا در این موارد روی پاف را با یک شیشه میپوشانند تا ظروف پذیرایی به درستی روی آن قرار بگیرد.

درون حیاط

اگر منز شما دارای حیاط میباشد میتوانید در کنار تخت حیاط خود یک پاف مبل زیبا بکار ببرید. تصور کنید استفاده از یک پاف مبل در کنار مبلمان حیاط شما در زیر سایه بان و یا پرگولا درون حیاطتان چقدر میتواند جذاب باشد!

 

 

اتاق کودک

مدل های جذاب با رنگ های شاد کودکانه از پاف مبل وجود دارند که شما میتوانید برای اتاق کودک دلبندتان خریداری نمائید. حتی میتوانید مدل های توخالی پاف مبل را خریداری کرده و از آن برای نظم دهی وسایل بازی و یا لباس های کودک خود استفاده کنید.

 

 

دکوراسیون داخلی هر روز رنگ و حس جدید تری نسبت به روز قبل به خود میگیرد. ما در باکس ماکس، سعی بر این داریم که جدید ترین متد ها و ایده ها را برای جذاب و دلنشین تر کردن دکوراسیون منزل شما ارائه دهیم. هر هفته با دو مطلب جذاب و بی نظیر در خدمت همراهان باکس ماکس هستیم . شما میتوانید در صفحه بلاگ باکس ماکس، مطالب جذاب ما را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *