دکوراسیون

تزئین اپن آشپزخانه با چند روش ساده

تزئین اپن آشپزخانه

اپن آشپزخانه از مهم ترین بخش های هز خانه ایست. تزئین اپن آشپزخانه در صورتی که کمی ذوق و سلیقه داشته باشید کار بسیار راحتیست. شما با اکسسوری های ساده میتوانید یک اپن جذاب و دوست داشتنی داشته باشید که دکوراسیون داخلی منزلتان را به کلی عوض کند. در ادامه قصد داریم چند روش بسیار ساده را برای تزئین اپن آشپزخانه به شما کاربران عزیز باکس ماکس معرفی کنیم.

 

تزئین اپن آشپزخانه با استفاده از گلدان های مینیمال

استفاده از یک گلدان مینیمال و ساده میتواند تاثیر شگرفی بر دکوراسیون منزل شما بگذارد. کافیست یک گلدان کلاسیک و مینیمال را انتخاب کنید و از گل مصنوعی و یا طبیعی درون آن استفاده کنید. گل هایی با ساقه های بلند و خم شده پیشنهاد میشود.

 

تزئین اپن با استفاده از اکسسوری های آشپزخانه ای

شما میتوانید از اکسسوری های تزئینی با مضمون آشپزخانه برای تزئین اپن آشپزخانه خود استفاده کنید. استفاده از ظرف های عسل، قاشق و کفگیر های چوبی تزئینی، سینی های دکوراتیو و یا ظروف قدیمی پیشنهاد میشود. البته به رنگ بندی هم توجه کنید و اکسسوری ها را با توجه به رنگ کابینت ها و اپن خود انتخاب کنید.

تزئین اپن با استفاده از میوه های مصنوعی

میوه های مصنوعی یکی از جذاب ترین گزینه ها برای تزئین اپن آشپزخانه است. شما میتوانید ظروف زیبایی را تهیه کرده و میوه های مصنوعی را درون آن بگذارید. ظروف شیشه ای برای قرار دادن میوه های مصنوعی پیشنهاد میشود. به هیچ عنوان از ظروف حصیری و یا سلفون کشیدن روی ظروف میوه استفاده نکنید. این روش ها بسیار منسوخ شده اند و دکوراسیون شما به شدت بی هویت میکنند.

تزئین اپن با استفاده از شیشه های میوه خشک

میوه خشک ها همیشه هم نباید مصرفی باشند. میتوانید ظروف شیشه ای درب داری را تهیه کرده و درون آنها ترکیبی از میوه های خشک شده قرار داده و با استفاده از روبان های نخی و یا پارچه ای آنها را ترئین کنید. این یک روش جذاب و دوست داشتنی برای تزئین اپن آشپزخانه شماست.

در زیر میتوانید تعدادی از تزئین اپن های جذاب را ببینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *