دکوراسیون

جای این 5 وسیله در اتاق پذیرایی نیست!

وسایل ممنوع در پذیرایی

اتاق پذیرایی همانطور که از نامش پیداست، مکانیست برای پذیرایی از میهمانان شما و به نوعی بزرگترین قسمت منزل شما به حساب می آید.

دکوراسیون پذیرایی میتواند ساده، کلاسیک و یا مدرن باشد و از سبک خاصی پیروی کند. چیزی که حائز اهمیت است این است که چیدمان دکوراسیون پذیرایی خود را بدرستی انجام داده و از قرار دادن وسایل اضافی در قسمت پذیرایی منزل خود خودداری کنید. قرار دادن یک سری وسایل و تزئینات، میتواند دکوراسیون پذیرایی شما را به هم ریخته و اثر ناخوشایندی روی میهمانان شما بگذارد. اگر میخواهید بدانید این وسایل چه چیز هایی هستند، با ما همراه باشید!

 

تاب ریلکسی در پذیرایی منزل

1- تاب ریلکسی

تاب ریلکسی یا همام صندلی تابی در واقع نوعی صندلی راحتی با بدنه عموما ضد آب است که برای فضای داخلی منزل و یا در فضای بیرونی مثل بالکن های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. قرار دادن تاب ریلکسی در کنار مبلمان کلاسیک بسیار اشتباه است.

 

قاب عکس در پذیرایی منزل

2- عکس های خانوادگی

دیوار های پذیرایی جای مناسبی برای عکس های خانوادگی نیست. برای بسیاری از میهمانان خوشایند نیست که عکس های خصوصی شما را در دیوار های پذیراییتان ببینند. دیوار های اتاق خواب، جایگاه مناسبی برای این عکس هاست. اگر دوست دارید در پذیرایی تان نیز عکس قرار دهید، میتوانید از یک میز ترجیحا دایره ای (میز خاطره) استفاده کنید و عکس ها را روی آن بچینید. با این کار عکس ها در یک کانون مشخص قرار میگیرند.

 

جملات انگیزشی در پذیرایی منزل

3- استیکر متن و جملات انگیزشی

کاهی انگیزه در خوانن چند جمله انگیزشی جذاب خلاصه میشود، اما جای این استیکر ها و متن های انگیزشی بر روی دیوار پذیرایی نیست. بهتر است این جملات را در اتاق خودتان بزنید!

 

یخچال در پذیرایی منزل

4- قرار دادن وسایل آشپزخانه

اگر حتی خانه تان کوچک است، وسایل آشپزخانه مانند یخچال و غیره را در پذیرایی منزل خود قرار ندهید! شما میتوانید با استفاده از جدا کننده هایی که در بازار وجود دارند، قسمت های خانه را از یکدیگر جدا کنید!

 

تردمیل در پذیرایی منزل

5- ترد میل و وسایل ورزشی

یکی از نامناسب ترین مکانها برای قرار دادن ترد میل و وسایل ورزشی مثل میز هالتر و دمبل ها، پذیرایی منزل شماست. سعی کنید از این وسایل در اتاق خواب و یا طبقه بالا (برای منازل دوبلکس) استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *