طراحی داخلی

معرفی 8 اکسسوری جذاب اتاق نوزاد

اتاق نوزاد

اتاق نوزاد جاییست که نوزاد دلبندتان در آنجا آرامش میگرد و احساس تعلق خاصی نسبت به آن پیدا میکند. فضای اتاق نوزاد باید به نحوی چیده و ساخته شود که نوزادتان اجساس امنیت و آرامش در آن داشته باشد. این اصل را فراموش نکنید که اطمینان و آرامش در اتاق کودک باعث میشود کودک شما خلاق و با استعداد پرورش بیابد. شما باید علاوه بر چینش اتاق نوزاد باید از اکسسوری های مناسبی استفاده کنید که کودکتان بتواند با آنها ارتباط برقرار کرده و حس خوبی نسبت به آنها داشته باشد.

روانشناسی رنگ اکسسوری اتاق نوزاد

رنگ ها همیشه در زندگی انسان، چه در کودکی و چه در بزرگسالی، تاثیر بسیاز زیادی دارند. رنگ ها میتوانند خلق و خوی شما را عوض کرده و شما را شاداب و یا افسرده کنند.

همانطور که میدانید رنگ ها به سه دسته کلی تقسیم میشوند:

  • رنگ های گرم
  • رنگ های سرد
  • رنگ های خنثی

رنگ های گرم باعث تحریک ذهن شده و انرژی بدن را افزایش میدهند و یک فضای پرحرارت و پر جنب و جوش بوجود می آورند. لیکن رنگ های گرم برای اتاق نوزاد خیلی مناسب نیستند زیرا نوزاد باید تا 3 سالگی حتی الامکان آرامش داشته باشد. سعی کنید در اتاق کودک بیشتر از رنگ های لایت (رنگ هایی با شدت رنگ ملایم) برای اتاق کودک خود استفاده نمائید. استفاده بیش از حد از رنگ های گرم، سرد و یا خنثی توصیه نمیشود. سعی کنید از ترکیبی از رنگ های سرد، گرم و خنثی به صورت ملایم استفاده کنید.

اکسسوری های جذاب اتاق نوزاد

در این قسمت قصد داریم 8 اکسسوری جذاب برای اتاق کودک دلبندتان که استاندارد های لازم را دارند معرفی کنیم؛

 

باکس دیواری اتاق کودک

 

ست آباژور و ساعت اتاق کودک

 

چادر اتاق کودک

 

تخت اتاق کودک

 

استیکر دیواری اتاق کودک

 

قاب عکس اتاق کودک

 

پلکان دکوراتیو اتاق کورک

 

طرح و نقاشی دیوار اتاق

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *