طراحی داخلی

با رعایت چند نکته ساده، خانه ژورنالی داشته باشید!

خانه ژورنالی

زیبایی منزل می تواند حس سرزندگی و شادابی به همه بدهد. اگر کمی ذوق و سلیقه داشته باشید میتوانید یک خانه زیبا و ژورنالی داشته باشید. خانه ای شبیه به همین منازل جذاب و دوست داشتنی که در مجلات دکوراسیون داخلی میبینید! هنرمند کسی است که بتواند با کمترین امکانات و کمترین استفاده از منابع، یک دکوراسیون بی نظیر و خلاقانه بسازد. ما اینجاییم که با معرفی چند ایده ساده، دکوراسیون شما را ژورنالی کنیم. با ما همراه باشید!

 

1- تلویزیون

عدم اهمیت به انتخاب درست نقطه ی کانونی منزل و قرار دادن تلویزیون در آن محل منزلتان را از فرم ژورنالی خارج میکند. اگر فضای منزل شما محدود است بهتر است از میز تلویزیون های دیواری استفاده کنید. این میز تلویزیون ها با استفاده از پیچ و رول پلاک روی دیوار نصب میشوند و علاوه بر صرفه جویی در فضا، یک فضای متفاوت و ژورنالی در منزلتان ایجاد کنید.

 

خانه ژورنالی

2- مبل

حتی اگر خانه ی بزرگی دارید هرگز مبل سلطنتی را جلوی تلویزیون قرار ندهید. استفاده از مبل راحتی برای جلوی تلویزیون بسیار شیک و ژورنالی تر به نظر میرسد. از میز کنار مبلی هم میتوانید استفاده کنید. انواع میز کنار مبلی در بازار با سبک های ژورنالی موجود هستند.

 

خانه ژورنالی

3-فرش

اگر شما هم عاشق فرش هستید، در نظر داشته باشید لازم نیست کل منزل را فرش کنید. تنها با استفاده از یک تخته فرش منزلتان را ژورنالی کنید! بجای فرش کردن کل منزل میتوانید یک تحته فرش را وسط پذیرایی پهن کرده و اطراف آن را خالی نگه دارید.

4- گیاه

برای روح دادن به منزل باید حتما از گیاهان با برگ های بزرگ سبز استفاده کنید! استفاده از گل هایی شبیه به سانسوریا ابلق توصیه میشود. این گیاهان میتوانند فضای منزل شما را به نحو قابل توجهی جذاب و شیک کنند. استفاده از کاکتوس و گیاهان مشابه فضای منزل شما را سرد و بی روح میکند.

 

5-نور

استفاده از نورهای صدفی و لایه های نوری سقفی به ژورنالی شدن دکور منزل کمک میکند. سعی کنید خانه خود را تا میتوانید پرنور کنید. حتی اگر منزل تان کوچک است، پرنور کردن آن میتواند به بزرگتر نشان دادن منزل کمک شایانی بکند.

6- اکسسوری

در صورت خرید مبلمان خاکستری که مدرن به شمار می رود اصلا از اکسسوری و لوستر های لوکس استفاده نکنید. سبک دکوراسیون خود را یکپارچه نگه دارید. قبل از خرید هر اکسسوری سعی کنید همخوانی آن را با دکوراسیون داخلی منزل خود بیازمایید.

شما هم اگر روش های جذاب دیگری سراغ دارید که میتواند به ژورنالی کردن دکوراسیون منزل کمک کند، همینجا برای ما کامنت بگذارید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *