طراحی داخلی

با این ترفند ها، فضای آشپزخانه خود را دو برابر کنید!

افزایش فضای آشپزخانه

در صورتی که آشپزخانه شما فضای کافی ندارد و این یک مشکل اساسی برای شماست، باکس ماکس اینجاست تا با ارائه 5 ترفند جذاب و ساده، فضای داخلی آشپزخانه شما را چند برابر کند! با ما همقدم باشید تا این ترفند ها را یاد بگیرید!

استفاده از قفسه های عمودی

قفسه های عمودی یک راه عالی برای نگهداری از وسایل در پیشخوان هستند. یک قفسه ریلی را نصب کنید و نمکدان و جفت فلفلی و هر وسیله ضروری دیگری را که هر روز از آن استفاده می کنید بر روی آن آویزان کنید .

کشوهای گوشه ای

معمولا در آشپزخانه از فضای موجود در گوشی استفاده نمی‌شود اما اگر بدانید چگونه از آن استفاده کنید ، می‌توان آن‌ها را به فضایی برای نگهداری از وسایل آشپزخانه استفاده کنید. استفاده از کشوهای جانبی آشپزخانه را از قلم نیندازید.

 

شلف جا ادویه

شلف دیواری آشپزخانه

شلف  دیواری آشپزخانه یا شلف ماگ، یک مکان بسیار جالب و جذاب برای نگهداری ماگ هاست. شلف ماگ برای آنهایی که عاشق ماگ ها با طرح های گوناگون وجود دارد. بعضی از شلف ماگ ها به صورت یک شلف یک تکه و یا چند تکه با استفاده از پیچ و رول پلاک روی دیوار نصب میشوند و بعضی دیگر به صورت استند زمینی طراحی شده اند.

کشوی سینک یک طرفه

برای به حداکثر رساندن فضای آشپزخانه باید از هر گوشه و کناری استفاده کنید. اگر در پیدا کردن مکانی برای نگهداری از مایع ظرفشویی و اسفنج مشکل دارید یک کشو می تواند برایتان مناسب باشد.

تحته های گیره دار

برای داشتن فضای عمودی برای نگهداری از وسایل بر روی دیوار یک تخته گیره دار را برای آویزان کردن قابلمه و ماهیتابه تخته برش و کارک را در نظر بگیرید.
تخته های گیره دار قابل تنظیم هستند و به راحتی می‌توان آنها را مرتب کرد، به طوری که می توانید تا زمانی که کابینت های کافی برای نگهداری از وسایل تهیه کنید از این تخت های گیره دار استفاده کنید.

قفسه های روباز نگهداری

یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن فضای اضافی در آشپزخانه، ایجاد فضای عمومی است. اگر بر روی دیوارتان جای خالی دارید، درست کردن چند قفسه روباز خالی از لطف نیست. قفسه های عمودی علاوه بر این که می توانند از وسایل تا نگهداری کنند، در صورت داشتن ظروف غذاخوری شیک یا ظروف ذخیره‌سازی فانتزی، می‌توانند به عنوان دکوراسیونی شیک بر روی دیوار هم عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *