پنجره مجازی باکس ماکسپنجره مجازی یک تابلو و یا آینه قدی با فضای دلنشین است که حس داشتن پنجره را به شما القا میکند. پنجره مجازی میتواند به پر نور کردن خانه های کم نور و بدون پنجره کمک کند.





خرید پنجره مجازی

با گران شدن اجاره بها و قیمت ملک در چند سال اخیر، لا جرم بسیاری از خانواده ها مجبور به اسکان در منازل کوچکتر و گاها زیر زمینی و یا تاریک و بدون پنجره میشوند که عمدتا اجاره بهای آنها پایین تر است. امروز ما با شما همراه خواهیم بود تا با معرفی یک ایده جدید به نام پنجره مجازی شما را آشنا کنیم.

همه ما میدانیم که بدون نور، اگر شیک ترین دکوراسیون را هم طراحی کنید، نمیتوانید منزل زیبایی داشته باشید. در حقیقت منزل بدون پنجره فضایی بدون روح و تاریک است که بسیار کسل کننده و خستگی آور میباشد و تحمل فضای بدون پنجره کمی مشکل به نظر میرسد.

خیلی مواقع نمیشود پنجره به خانه اضافه کرد. به عنوان مثال اگر منزل و یا محل کار شما در طبقات منفی میباشد و یا اینکه ساختمان شما توسط برج های چند طبقه احاطه شده باشد، نور کافی به منزل شما نمیرسد. این جاست که پنجره مجازی به کمک شما خواهد آمد.

در واقع هر چیزی که پشت پنجره خانه میبینید تصویری حقیقی و زنده است که شما با آن ارتباط برقرار میکنید. مردم و اتومبیل ها در حال حرکتند، پرنده ها پرواز میکنند و طبیعت زیبای خدا را به عینه میبینید. تکنولوژی هر چقدر هم پیشرفت کند، باز هم نمیتوانید طبیعت زنده را آن چنان که باید، مصور کنید. اما تا حدودی میتوان با بهره گیری از امکانات موجود، پنجره را باز سازی کرد.

در حقیقت پنجره مجازی یک تابلو با فضای دلنشین است که حس داشتن پنجره را به شما القا میکند. پنجره مجازی میتواند به پر نور کردن خانه های کم نور و بدون پنجره کمک کند. همچنین میتواند یک ایده جذاب برای دکور دیوار اتاق خواب شما باشد.

شما میتوانید در جاهای مختلفی از خانه خود، پنجره مجازی نصب نمائید. از جمله اتاق خواب (که رایج ترین مکان میباشد)، آشپرخانه، حمام و سرویس بهداشتی، فضای اداری همانند شرکت ها، بانک ها و مارکت ها، سقف استخر ها برای ایجاد حس روباز بودن استخر؛

البته این پنجره ها را هر جایی که دوست دارید میتوانید نصب نمائید. اما به صورت رایج در مکانهای فوق استفاده میشوند.

0
مدل پنجره مجازی جذاب!

جهت خرید پنجره مجازی روی تصویر آن کلیک کنید