دکوراسیون

زیر تلویزیونی دیواری، دکوری متفاوت و دوست داشتنی

زیر تلویزیونی دیواری یا میز تلویزیون دیواری از جمله وسایلی است که میتواند دکوراسیون منزل شما را به کلی دگرگون کند. خودتان با یک حساب سرانگشتی میتوانید به این قضیه پی ببرید که میز تلویزیون، در قسمت پذیرایی منزل شما، بیشتر از هر چیز دیگری رخ نمایی میکند. حال فرض کنید یک زیر تلویزیونی دیواری جذاب دارید که همه را جذب خود میکند. برای داشتن چنین زیر تلویزیونی دیواری شما میتوانید مدل های جذابی را که باکس ماکس با متریال درجه یک و دیزاین فوق العاده طراحی نموده است را ببینید.

در این مطلب قصد داریم چند مدل زیر تلویزیونی دیواری بسیار جذاب را برای شما همراهان عزیز باکس ماکس معرفی کنیم. با ما همقدم باشید!

 

زیر تلویزیونی دیواری اِستلا (Estela)

زیر تلویزیونی دیواری MDF استلا از سه باکس دیواری و یک کلاف طرح چوب تشکیل شده است. باکس‌های درب‌دار سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از جنس ام دی اف (MDF)  سفید هایگلاس مات  ساخته شده و عمق آن‌ها 35 سانتی‌متر است که برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و لوازم مشابه مناسب می‌باشد.

دو باکس سفید سمت راست این میز تلویزیون دیواری بوسیله فشار دست و با کمک مگنت فشاری توکار و جک گازی باز و بسته می‌شوند (جهت باز شدن درب ها از بالا به سمت پایین می باشد) و باکس سمت چپ به صورت یک کشو بوده که توسط ریل تاچ(مگنتی) باز و بسته می‌شود.

کلاف چوبی شکل دور کار از جنس ام دی اف (MDF) با روکش طرح چوب می ‌باشد و عمق آن 22 سانتی‌متر است که همانطور که در تصویر محصول مشاهده می‌کنید برای قرار دادن اشیاء دکوری، DVD، کتاب و … مناسب است. جهت خرید کلیک کنید.

 

زیر تلویزیونی دیواری اِویتا (Evita)

زیر تلویزیونی دیواری مدرن MDF اویتا (Evita) از دو باکس دیواری  و یک کلاف طرح چوب تشکیل شده است. باکس‌های درب‌دار سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از جنس ام دی اف (MDF) سفید هایگلاس مات ساخته شده و عمق آن‌ها 35 سانتی‌متر است که برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و لوازم مشابه مناسب می‌باشد.

دوباکس سفید این میز تلویزیون مدرن دیواری بوسیله فشار دست و با کمک مگنت فشاری توکار و جک گازی باز و بسته می‌شود (جهت باز شدن درب از بالا به سمت پایین می باشد).

کلاف چوبی شکل دور کار از جنس ام دی اف (MDF)طرح چوب می‌باشد و عمق آن 22 سانتی‌متر است و همانطور که در تصاویر محصول مشاهده می‌کنید برای قرار دادن اشیا دکوری، DVD، کتاب و … مناسب است. همچنین شما می توانید رنگ مورد نظر خود برای کلاف دور میزتلویزیون را، از عکس کالیته رنگ موجود در آلبوم عکس های محصول انتخاب کنید.

در تولید این محصول از متریال MDF برندهایXtra, yildiz ,Arta و پاکچوب استفاده شده است. همچنین تمامی یراق آلات مورد استفاده در این محصول نیز از برترین برندهای خارجی و ایرانی می باشند. جهت خرید کلیک کنید.

 

میز تلویزیون دیواری ریتا (Rita)

زیر تلویزیونی دیواری ساده و شیک MDF مدل ریتا (Rita) از سه باکس دیواری  و یک شلف طرح چوب تشکیل شده است. باکس‌ و کشوهای درب‌دار سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از جنس ام دی اف (MDF) سفید هایگلاس مات ساخته شده و عمق آن‌ها 35 سانتی‌متر است که برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و لوازم مشابه مناسب می‌باشد.

باکس سفید سمت چپ این میز تلویزیون دیواری بوسیله فشار دست و با کمک مگنت فشاری توکار و جک گازی باز و بسته می‌شود (جهت باز شدن درب از بالا به سمت پایین می باشد)و دو باکس سمت راستبه صورت دو کشو می باشند که توسط ریل تاچ(مگنتی) باز و بسته می‌شود.

کلاف چوبی شکل دور کار از جنس ام دی اف (MDF)طرح چوب می‌باشد و عمق آن 22 سانتی‌متر است و همانطور که در تصاویر محصول مشاهده می‌کنید برای قرار دادن اشیا دکوری، DVD، کتاب و … مناسب است. همچنین شما می توانید رنگ مورد نظر خود برای شلف این میزتلویزیون را، از عکس کالیته رنگ موجود در آلبوم عکس های محصول انتخاب کنید. جهت خرید کلیک کنید.

 

زیر تلویزیونی دیواری

زیر تلویزیونی دیواری اِلیسا (Elisa)

زیر تلویزیونی دیواری MDF الیسا (Elisa) از سه باکس دیواری  و یک کلاف طرح چوب تشکیل شده است. باکس‌های درب‌دار سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از جنس سفید هایگلاس مات ساخته شده و عمق آن‌ها 35 سانتی‌متر است که برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و لوازم مشابه مناسب می‌باشد.

یک باکس سفید سمت راست این میز تلویزیون دیواری بوسیله فشار دست و با کمک مگنت فشاری توکار و جک گازی باز و بسته می‌شود (جهت باز شدن درب از بالا به سمت پایین می باشد) و دو باکس سمت چپ به صورت کشو می باشند که توسط ریل تاچ (مگنتی) باز و بسته می‌شود.

کلاف چوبی شکل دور کار از جنس ام دی اف (MDF)طرح چوب می‌باشد و عمق آن 22 سانتی‌متر است که همانطور که در تصویر محصول مشاهده می‌کنید برای قرار دادن اشیا دکوری، DVD، کتاب و … مناسب است. جهت خرید کلیک کنید.

 

زیر تلویزیونی دیواری

زیر تلویزیونی دیواری اریما (Erima)

زیر تلویزیونی دیواری اریما (Erima) یک طرح کاملاً خاص و مدرن از باکس ماکس می‌باشد. این میزتلویزیون از دو بخش کلی تشکیل شده است. یک باکس دو کشو از متریال MDF هایگلاس سفید مات و یک کلاف از متریال MDF طرح چوب. عمق قسمت سفید 35 سانتی متر و عمق کلاف 22 سانتی متر می باشد.

باکس‌های کشویی سفید رنگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از متریال ام دی اف (MDF)  هایگلاس سفید مات ساخته می شوند. این قسمت توسط ریل ساده و یا در صورت انتخاب شما توسط ریل تاچ (ریل فشاری مگنتی) باز و بسته می شوند. حالت باز و بست کشوها توسط منوهای بالا قابل انتخاب است.

در ساخت میزتلویزیون دیواری اریما نیز مانند تمامی دیگر محصولات باکس ماکس، از ممتازترین MDF و یراق آلات درجه یک خارجی و ایرانی استفاده می شود. جهت خرید کلیک کنید.

جهت مشاهده تمام میز تلویزیون های باکس ماکس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *