دکوراسیون

میز تلویزیون دیواری ترکیه ای مدلهای 2022 + عکس

میز تلویزیون دیواری ترکیه

میز تلویزیون دیواری ترکیه به میز تلویزیون هایی که رواج بیشتری در کشور ترکیه دارند گفته میشود. البته بعضی ها هم متریال میز را به این عنوان قلمداد میکنند. میز تلویزیون دیواری ترکیه ای با استفاده از یک فیتینگ هایی که برای آن تعبیه شده روی دیوار پذیرایی و یا TV Room شما نصب میشود بنابراین میز تلویزیون دیواری ترکیه ای میتواند گزینه مناسبی برای صرفه جویی در فضای منزل شما باشد، خصوصا برای منازل آپارتمانی کوچک کاربرد فراوانی خواهد داشت.

متریال میز تلویزیون دیواری ترکیه ای

این میز تلویزیون ها با سبک و سیاق مدرن و با متریال ام دی اف ساخته میشوند. میز تلویزیون دیواری ترکیه ای میتواند با شلف های ساده و یا با باکس های دیواری جذاب ترکیب شده باشد. میز تلویزیون دیواری ترکیه را میتوانید با اکسسوری هایی همانند گلدان های شیشه ای، قاب عکس های کوچک، اکسسوری های تزئینی و مجسمه های کوچک مدرن تزئین نمائید.

طریقه نصب میز تلویزیون دیواری ترکیه ای

و اما آیا میز تلویزیون دیواری ترکیه ای بدلیل نصب روی دیوار، توانایی تحمل وزن تلویزیون و اکسسوری های تزئینی را دارد یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اولا تلویزیون ها با استفاده از پایه دیواری تلویزیون روی دیوار مستقر میشوند؛ بنابراین وزن تلویزیون رو میز تلویزیون دیواری ترکیه ای سوار نمیشود. ثانیا میز تلویزیون های دیواری با استفاده از فتینگ هایی که با پیچ و رول پلاک ها روی دیوار نصب شده اند، مستقر میشوند و این فیتینگ ها بدلیل ساختار مهندسی شده، قابلیت تحمل وزن نسبتا زیادی را دارند. پس خیالتان از این بابت راحت باشد!

میز تلویزیون دیواری ترکیه ای مدل 2022

در اینجا قصد داریم چند مدل میز تلویزیون دیواری جذاب که سبک و سیاق میز تلویزیون دیواری ترکیه ای را دارند به شما معرفی کنیم. با کلیک روی هر کدام از این میز تلویزیون دیواری ترکیه ای میتوانید مشخصات مربوط به آن را ببینید و خریداری نمائید؛

میز تلویزیون دیواری تینو (Tino)

5,290,000 تومان

میزتلویزیون دیواری پنتو (Pento)

11,890,000 تومان

میزتلویزیون دیواری پدرو (Pedro)

11,870,000 تومان

میز تلویزیون دیواری لنتو (Lento)

10,790,000 تومان

میز تلویزیون دیواری اِلیسا (Elisa)

11,900,000 تومان

میز تلویزیون دیواری ریتا (Rita)

9,790,000 تومان

میز تلویزیون دیواری اِویتا (Evita)

11,380,050 تومان

میز تلویزیون دیواری اِستلا (Estella)

11,900,000 تومان

میز تلویزیون دیواری میا (Mia)

6,790,000 تومان

میز تلویزیون دیواری کارمِن (Carmen)

11,890,000 تومان

میز تلویزیون دیواری کارلا (Carla)

8,290,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *