متفرقه

5 روش نصب تابلو روی دیوار بدون استفاده از میخ!

نصب تابلو

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد داشته باشید مکان یک تابلو را روی دیوار عوض کنید ولی بدلیل جای میخ دوست ندارید به دیوارتان آسیب بزنید. در این مواقع به احتمال زیاد از کارتان منصرف میشوید و ترجیح میدهید تابلو در مکان قبلی خود باقی بماند. همچنین در منازل استیجاری که مالکیت منزل متعلق به شخص دیگریست، ممکن است که در این مورد محدودیت داشته باشید. در این صورت بهتر است از روش های جایگزین برای نصب تابلو روی دیوار منزل خود اسفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم روش های کاربردی برای نصب تابلو روی دیوار بدون استفاده از میخ و پیچ و … برای شما عزیزان بیان کنیم. با ما همقدم باشید!

 

نصب تابلو با ریسه

 

1. ریسه های آویزان شونده

ریسه ها را میتوانید از فروشگاه های لوازم تحریر تهیه کنید. در این روش باید یک تکه چوب تمیز و شیک پیدا کرده، ریسه ها را به چوب آویزان کرده و چوب را با استفاده از چسب های دو طرفه به دیوار معلق نموده و سپس تابلو های کوچک و بدون قاب را به ریسه ها آویزان کنید.

شلف دیواری طرح اسکارلت (Scarlett)

2. شلف دیواری

شلف های دیواری روش های بسیار شیک و جذابی برای نگهداری انواع لوازم دکوری روی دیوار منزل شما هستند. شلف دیواری را میتوان بهترین روش جایگزین برای نصب تابلو بدون میخ دانست.

 

 

 

3. باکس دیواری

باکس دیواری یکی از جذاب ترین و بی نظیر ترین روش ها برای مدیریت فضا و همچنین دکور دیوار منزل شما هستند. شما میتوانید باکس های درب دار و بدون درب MDF را در هر سایزی که میخواهید سفارش دهید.

سورپرایزی که برای شما داریم این است که شما میتوانید قبل از نصب باکس های دیواری روی دیوار منزلتان، نتیجه کار را ببینید! بدین صورت با استفاده از ابزاری بسیار کاربردی بنام مای باکس میتوانید عکس دیوار خود را بگیرید، باکس های درب دار و بدون درب و حتی شلف های دبواری را روی دیوار خود بچینید و در نهایت طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. بدین منظور کافیست با کلیک روی لینک زیر وارد مای باکس شده و طرح مورد نظرتان را طراحی کنید!

 

مای باکس

نصب تابلو

 

4. استفاده از چسب های دو طرفه برای نصب تابلو روی دیوار

چسب های دو طرفه چسب هایی هستند که معمولا آسیبی به دیوار و رنگ آن نمیزنند. این چسب ها فوم هایی هستند که دو طرف آن ها لایه ای از چسب قرار دارد و به اندازه کافی برای نگهداشتن تابلو و قاب عکس های شما روی دیوار استقامت دارند.

استند قاب عکس

 

5. استفاده از استند قاب عکس

استند ها راحت ترین و راه برای نگهداری قاب عکس های شما هستند. استند قاب عکس در طرح های جذاب و خیره کننده وجود دارند که فضای زیادی را هم اشغال نمیکنند. میتوانید یک استند قاب عکس تهیه کرده و قاب عکس های خود را روی آنها بچینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *