دکوراسیون

استفاده از میز تلویزیون کلاسیک در منازل مدرن

میز تلویزیون کلاسیک

امروزه سبک دکوراسیون داخلی مدرن طرفداران بسیاری دارد. سبک مدرن یک سبک مینیمال، فانتزی و دلنشین است که بیشتر مناسب آپارتمان های کوچک است. عناصر و المان ‌های تزیینی در سبک مدرن، به نسبت سبک‌ های مجلل در دسترس تر و ارزان قیمت تر هستند. میز تلویزیون یکی از مهم ترین عناصر هر دکوراسیونی است. در قالب مواقع افراد میز تلویزیون را با مبلمان، بوفه، میز کنسول و… ست می کنند. انتخاب یک میز تلویزیون کلاسیک در سبک چیدمان مدرن، انتخابی جسورانه است که نتایجی جالب توجه دارد. شما می توانید برای تلفیق این سبک های چیدمان و خارج کردن دکوراسیون مدرن از حالت یکنواختی و سادگی، از یک میز تلویزیون با طرح کلاسیک استفاده کنید. در ادامه برخی از معیار های مهم برای انتخاب بهترین میز تلویزیون کلاسیک در  دکوراسیون  مدرن را شرح می دهیم.

 

استند فلزی شلف و میزتلویزیون مدل پَن (Pan)

انواع میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون کلاسیک تنوع بالایی در سبک، طرح و رنگ دارند. انتخاب یک میز تلویزیون کلاسیک که هماهنگی بیشتری با سایر وسایل داشته باشد، یکی از بهترین گزینه هاست. در ادامه برای خرید موفقیت آمیز میز تلویزیون، انواع میز تلویزیون های کلاسیک که به خوبی می توان با دکوراسیون مدرن ست کرد را معرفی کرده ایم.

میز تلویزیون کلاسیک چوبی

متریال چوب همواره یکی از متریال هایی است که با تمامی سبک های دکوراسیون قابلیت ست پذیری بالایی دارد. به همین دلیل، از میز تلویزیون های کلاسیک چوبی هم می توان در منازلی با سبک دکوراسیون مدرن و هم سبک کلاسیک از آن استفاده کرد. تنوع بالای این مدل میز تلویزیون دست شما را برای انتخاب هماهنگ ترین گزینه باز می گذارد. شما می توانید یک میز زیر تلویزیون کلاسیک با طرح و نقش های کنده کاری شده و شلوغ انتخاب کنید و یا از طرح های میز تلویزیون های کلاسیک پایه دار و ساده برای منزل مدرن خود استفاده کنید. از آنجایی که میز تلویزیون های چوبی هماهنگی زیادی با سایر وسایل مانند میز ناهارخوری، بوفه، کنسول و… که همگی چوبی هستند، دارند، انتخاب این مدل میز تلویزیون می تواند کار ست کردن عناصر مختلف دکوراسیون داخلی را آسان کند.

 

دکور دیواری تلویزیون پاتریک

میز تلویزیون کلاسیک ام دی اف

الزاما میز تلویزیون های کلاسیک نباید از جنس چوب و با طرح های شلوغ باشند. گاهی اوقات میز تلویزیون های کلاسیک از جنس ام دی اف و با طرح بسیار ساده ساخته می ‌شوند. با وجود طراحی ساده این میز تلویزیون ها همچنان نماد میز تلویزیون های کلاسیک هستند. میز تلویزیون های کلاسیک  ام دی اف هم سبک تر هستند و هم قابلیت ست پذیری بیشتری با سبک دکوراسیون مدرن دارند. در حقیقت این مدل میز تلویزیون ها ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن هستند، طرفداران بیشتری دارند و به فراخور طراحی و دکوراسیون روز مورد استفاده قرار می ‌گیرند. هم چنین این میز تلویزیون مزایای دیگری هم دارد از جمله می توان به وزن سبک، تنوع رنگ و طرح، جا به جایی آسان و… اشاره کرد.

میز تلویزیون کلاسیک سنگی

با وجود اینکه متریال  ام دی اف بیشتر با طرح ‌های چوب شناخته  می شود اما طرح ‌های سنگی یا ماربل آن هنوز هم گزینه های محبوبی هستند. با وجود ظاهر متفاوت و شیک این مدل نیز تلویزیون ست کردن آن با دیگر المان ها کمی سخت تر از میز تلویزیون چوبی است. در صورت استفاده از میز تلویزیون با این طرح، می توانید در قلب یک دکوراسیون مدرن تنوعی جالب ایجاد کنید.

میز تلویزیون با سبک کلاسیک ترکیب تور و فلز

انواع جدیدی از نیز تلویزیون های کلاسیک که ترکیبی از متریال فلز و تور هستند هم برای دکوراسیون مدرن مناسب اند. در واقع چون این مدل میز تلویزیون با متریال کلاسیک اما طراحی مدرن تولید می شود، برای منازل مدرن بسیار کاربردی است. از ویژگی ‌های محبوب این میز تلویزیون همچنین می ‌توان به کم جاگیر بودن و در عین حال پر جا بودن اشاره کرد. یکی از مزایای این میز تلویزیون های کلاسیک این است که از قفسه ‌ها و طبقات وافری برخوردار هستند و مانند یک گنجه قدیمی ارزنده و معمایی هستند.

ست کردن میز تلویزیون کلاسیک با عناصر دکوری

همان طور که گفته شد، اگر قصد استفاده از یکی از انواع میز تلویزیون های کلاسیک در سبک دکوراسیون مدرن را دارید، می توانید از میز تلویزیون با ست کامل بوفه، قفسه دیواری و… در منزل خود استفاده کنید. چراکه این عناصر به خوبی قابلیت ست کردن با میز تلویزیون را دارند.  حتی اگر گران ترین مدل میز تلویزیون با سبک کلاسیک را خریداری کنید برای نمایان شدن جلوه آن باید با کمک عناصر دکوراتیو و  اصول ست گرافی آن را با محیط هماهنگ کنید. بهترین عناصر دکوری که قابلیت ست کردن با میز تلویزیون را دارند شامل موارد زیر هستند:

کنسول

امروزه کنسول ها جزء آیتم های پر طرفداری هستند که برای ست و هماهنگ شدن با میز تلویزیون در پیش روی ما قرار دارند. این محصولات از تنوع بسیار بالایی برخوردارند، کاربردی و زیبا هستند و همچنین به راحتی با میز تلویزیون ست می شوند. نمونه های ترکیبی زیادی از کنسول های مدرن با طرحی نزدیک به میز تلویزیون با طرح کلاسیک به بازار عرصه شده اند. شما می توانید از یک کنسول و میز تلویزیون  ست استفاده کنید.

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری هم یکی از عناصری است که با قابلیت ست پذیری خوبی دارد. به عنوان مثال می توانید از میز ناهارخوری و صندلی هایی با پایه های چوبی کنده کاری شده و میز تلوزیون چوبی کلاسیک ست آن استفاده کنید. البته چون در خانه های مدرن معمولا از میز ناهار خوری کلاسیک استفاده نمی شود، می توانید میز زیر تلویزیون کلاسیک  را  با کمک رنگ و اکسسوری  ها با میز ناهار خوری ست کنید.

میز عسلی

میز های عسلی هم از دیگر عناصری هستند که معمولا با میز تلویزیون و ناهارخوری ست می شوند. ممکن است تصور کنید که میز های عسلی تاثیر چندانی در دکوراسیون داخلی و ست شدن با میز تلویزیون نداشته باشند اما زمانی که این محصولات با میز تلویزیون، کنسول و… هماهنگ می شوند، شاهد تغییر چشمگیری در جلوه داخلی منزل خواهید بود.

میز تلویزیون کلاسیک همیشه جزء محبوب ترین انواع میز تلویزیون بوده است. چه سبک دکوراسیون شما مدرن باشد و چه کلاسیک، این میز تلویزیون می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. استفاده از میز تلویزیون های کلاسیک در خانه مدرن به شرط هماهنگی وسایل دیگر می تواند جلوه بسیار زیبایی داشته باشد. در این گفتار اطلاعاتی پیرامون انتخاب مدل میز تلویزیون کلاسیک و ست کردن آن با المان های دیگر دکوراسیون مدرن ارائه شد.

میز تلویزیون های باکس ماکس

جلو مبلی پیکو (Pico)

8,679,000 تومان

میز تلویزیون دیواری تینو (Tino)

5,490,000 تومان

میزتلویزیون دیواری پنتو (Pento)

11,979,000 تومان

میزتلویزیون دیواری پدرو (Pedro)

11,879,000 تومان

میزتلویزیون زمینی رینو (Rhino)

13,079,000 تومان

میز تلویزیون دیواری لنتو (Lento)

10,879,000 تومان

میز تلویزیون دیواری اِلیسا (Elisa)

11,979,000 تومان

میز تلویزیون شارلوت (Charlotte)

9,449,000 تومان

میز تلویزیون ورونیکا (veronica)

8,239,000 تومان

میز تلویزیون دیواری ریتا (Rita)

9,779,000 تومان

میز تلویزیون دیواری اِویتا (Evita)

11,380,050 تومان

میز تلویزیون دیواری اِستلا (Estella)

11,990,000 تومان

میز تلویزیون دیواری میا (Mia)

6,690,000 تومان

میز تلویزیون دیواری کارمِن (Carmen)

12,354,375 تومان

میز تلویزیون دیواری کارلا (Carla)

8,229,375 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *