دکوراسیون

استفاده از قفسه کتاب چوبی در دکوراسیون منزل

تصویر قفسه کتاب چوبی

آیا تا به حال به فکر استفاده از قفسه کتاب در منزل بوده اید؟! اگر پاسخ مثبت است پس شما را به مطالعه این مطلب دعوت میکنم. با ما همراه باشید.

در جهان امروز کمتر کسی پیدا می شود که در خانه خود هیچ کتابی نداشته باشد. حتی کتاب‌های الکترونیکی هم نتوانسته اند به طور کامل جای کتاب‌های کاغذی را بگیرند و کتاب‌های کاغذی هنوز هم طرفداران خود را دارند.

استفاده از قفسه کتاب قدمتی به اندازه خود کتاب دارد و از قدیم کتاب‌ها را در قفسه‌های چوبی نگهداری می‌کردند و شاید بتوان گفت کتابخانه تا کنون بهترین وسیله برای نگهداری از کتاب بوده است.

ایجاد قفسه کتاب با استفاده از شلف و باکس دیواری

امروزه به دلیل کوچک شدن فضای خانه ‌ها و زندگی آپارتمانی جای کافی برای استفاده از کتابخانه‌های بزرگ وجود ندارد و خیلی از افراد کتاب‌های خود را در کشورها و کمدها نگهداری می‌کنند. این کار باعث دور شدن کتاب از جلوی چشم شده و به عدم مطالعه یا کم شدن زمان اختصاص یافته به مطالعه می‌انجامد.

شما می‌توانید بوسیله انواع شلف ‌ها و باکس‌های دیواری، یک سری قفسه کتاب شیک و مدرن با هزینه نسبتا مناسب ایجاد کنید که هم باعث ساماندهی کتاب ها و افزایش میزان مطالعه در خانه شما می‌شود، و هم بر زیبایی دکوراسیون داخلی شما می‌افزاید.

تصویر قفسه کتاب ساخته شده از شلف و باکس دیواری

انواع قفسه کتاب چوبی

یکی از کاربردهای اصلی باکس‌های دیواری تولید شده توسط باکس ماکس نیز همین است. شما با توجه به فضای منزل خود می‌توانید یکی از چیدمان‌های آماده را از بین ده‌ها چیدمان موجود انتخاب و بصورت آنلاین سفارش دهید.

تصویر قفسه کتاب چوبی

قفسه کتاب چوبی و دکوری

اگر هم چیدمان‌های آماده مناسب فضا و سلیقه شما نیست می‌توانید از 9 عدد باکس تکی موجود در همین وبسایت استفاده کنید و با توجه به فضای منزل چیدمان مورد نظر را ایجاد کنید.

بدین ترتیب شما یک کتابخانه کوچک و زیبا در منزل خواهید داشت که هم بر زیبایی دکوراسیون داخلی شما می‌افزاید و هم کتاب‌هایتان را در معرض دید و مطالعه قرار می‌دهد.

همچنین بخوانید:استند فلزی، مدل های زیبا و جذاب

در قسمت زیر میتوانید تعدادی از کتابخانه های باکس ماکس را ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *