دکوراسیون

استند فلزی، مدل های زیبا و جذاب

استند فلزی

استند فلزی در انواع مختلفی وجود دارد. شاید در ابتدا با شنیدن نام کلمه استند فلزی، قفسه های ایستاده فلزی را بخاطر بیاورید که برای ویترین فروشگاه ها استفاده میشود. اما باید گفت استند فلزی امروزه با طرح های خاص و جذاب، جای خود را حسابی در بین دوست داران دکوراسیون باز کرده است. استند فلزی امروزه کاربرد های یی نظیری همانند میز تلویزیون، استند گلدان، جا کتابی و کتابخانه، شلف دیواری و حتی کمد دیواری دارد.

استندها با طراحی‌های خاص، هر روز بیش از قبل جای خود را در بین مشتریان پیدا می کنند. از دوست داشتنی‌ ترین طرح‌ها، کارهای ترکیب آهن و چوب و MDF می‌باشد. از طرفی هم، به دلیل سادگی ظاهری و مینیمال بودن این نوع استندها، ظرافت و کیفیت ساخت در این کارها بسیار حائز اهمیت است.

باکس‌ماکس نیز جهت احترام به سلیقه مشتریان، اقدام به ارائه طرح‌های جدید در این سبک نموده است و با تمرکز بر روی طراحی مهندسی، کیفیت و ظرافت ساخت، سعی در ارائه محصولاتی زیبا و باکیفیت دارد.

باکس ماکس با ترکیب MDF درجه یک و آهن با رنگ کوره ای و یا یک دیزاین فوق حرفه ای توانسته استند فلزی هایی بسازد که به راحتی با هر نوع سبک دکوراسیونی ست میشود. ادامه قصد داریم چند مدل پر طرفدار استند فلزی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

میز تلویزیون آهن و MDF مدل پِنیا (Penia)

استند زمینی پاد، از ترکیب یک فریم آهنی با رنگ مشکی کوره‌ای مات و MDF درجه یک طرح چوب با رنگ گردویی روشن (Walnut) ساخته شده است.

این کار در 3 حالت 3طبقه، 4طبقه و 5طبقه قابل سفارش است.

ارتفاع کلی استند زمینی پاد در حالت پایه، 112 سانتی‌متر و طول آن 120 سانتی‌متر است. عمق این استند نیز 35 سانتی‌متر است. ضخامت هر طبقه 32 میلیمتر می‌باشد.

مشخصات:

وزن 60 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب گردویی روشن و مشکی مات
ارتفاع 112 سانتی متر
طول 120 سانتی متر
عمق 35 سانتی متر
فاصله بین طبقات حدود 42 سانتی متر

میز تلویزیون آهن و MDF مدل پِنیا (Penia)

میزتلویزیون مدل پِنیا (Penia)، یک میزتلویزیون کاملاً ساده و مینیمال از ترکیب آهن به رنگ مشکی مات و MDF طرح چوب رنگ بلوط روشن می‌باشد.

این میزتلویزیون به طول 140 سانتی‌متر و عمق 35 سانتی‌متر، دارای 3 طبقه می‌باشد که فضای مناسب برای قرار دادن هر نوع وسیله‌ای را برای شما مهیا کرده است.

مشخصات:

وزن 60 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب بلوط روشن و مشکی مات

ست میزتلویزیون هِرمانو (Hermano)

دکور کناری این میزتلویزیون نیز نمای شیشه و MDF دارد که دو کشو نیز در پایین آن برای کاربرد بیشتر طراحی شده است. جهت سهولت استفاده کاربر، کشوهای این دکور توسط ریل تاچ (ریل مگنتی) باز و بسته می‌شوند. ارتفاع کلی این دکور ایستاده 210 سانتی‌متر و عمق آن 40 سانتی‌متر می‌باشد.

در ست میزتلویزیون هِرمانو (Hermano)، دو عدد شلف دیواری از MDF طوسی رنگ نیز تعبیه شده است که به طول 140 سانتی‌متر و عمق 20 سانتی‌متر هستند.

مشخصات:

وزن 100 kg
جنس MDF درجه یک طرح چوب گردویی روشن + MDF طوسی

استند فلزی شلف و میزتلویزیون مدل آدورا (Adora)

استند فلزی شلف و میزتلویزیون مدل آدورا (Adora)، یک ست جذاب و مینیمال از استند مخصوص شلف و یک میزتلویزیون کاملا کاربردی و مدرن می‌باشد. فریم تمام کار از آهن با رنگ مشکی کوره‌ای مات بوده و سایر قسمت‌ها از MDF درجه یک طرح چوب با رنگ گردویی روشن (Walnut) ساخته شده است.

میزتلویزیون این ست به طول 130 سانتی‌متر و عمق 35 سانتی‌متر، دارای یک عدد باکس می‌باشد که درب آن به سمت پایین باز می‌شود. همچنین فضای مناسب جهت قرار دادن دستگاه گیرنده دیجیتال یا رسیور تعبیه شده است.

استند فلزی شلف‌ها نیز دارای 5 عدد شلف به عمق 35 سانتی‌متر می‌باشد. این محصول به دلیل مهندسی ساخت و نحوه نصب آن، استقامت بسیار خوبی دارد و هر نوع وسیله‌ای مانند لوازم دکوری، کتاب یا دستگاه پخش موسیقی را می‌توانید بر روی آن بچینید.

مشخصات:

وزن 70 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب گردویی روشن و مشکی مات

استند فلزی شلف و میزتلویزیون مدل بالسا (Balsa)

استند فلزی شلف و میزتلویزیون مدل بالسا (Balsa)، یک ست کاملاً مدرن و مینیمال از استند مخصوص شلف و یک میزتلویزیون کاربردی و جذاب می‌باشد. فریم تمام کار از آهن با رنگ مشکی کوره‌ای مات بوده و سایر قسمت‌ها از MDF درجه یک طرح چوب با رنگ گردویی روشن (Walnut) ساخته شده است.

میزتلویزیون این ست به طول 160 سانتی‌متر و عمق 35 سانتی‌متر، دارای 3 طبقه می‌باشد که فضای مناسب برای قرار دادن هر نوع وسیله‌ای را برای شما مهیا کرده است.

استندهای فلزی شلف‌ها نیز در هر طرف به ارتفاع 150 سانتی‌متر با عمق 35 سانتی‌متر تعبیه شده اند. این محصول به دلیل مهندسی ساخت و نحوه نصب آن، استقامت بسیار خوبی دارد و هر نوع وسیله‌ای مانند لوازم دکوری، کتاب یا دستگاه پخش موسیقی را می‌توانید بر روی آن بچینید.

مشخصات:

وزن 80 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب گردویی روشن و مشکی مات

استند فلزی شلف و میزتلویزیون مدل پَن (Pan)

استند فلزی شلف و میزتلویزیون مدل پَن (Pan)، یک ست جذاب و مینیمال از استند مخصوص شلف و یک میزتلویزیون کاملا کاربردی و مدرن می‌باشد. فریم تمام کار از آهن با رنگ مشکی کوره‌ای مات بوده و سایر قسمت‌ها از MDF درجه یک طرح چوب با رنگ گردویی روشن (Walnut) ساخته شده است.

استند کناری، از طریق فریم آهنی به دیوار متصل می‌شود که دارای 5 شلف به عمق 20 سانتی‌متر می‌باشد. به دلیل مهندسی ساخت و نحوه نصب، هر نوع وسیله‌ای مانند آمپلیفایر، دستگاه‌های پخش یا وسایل دکوری را می‌توانید بر روی این شلف‌ها بچینید.

میزتلویزیون این ست نیز به طول 130 سانتی‌متر و عمق 35 سانتی‌متر می‌باشد.

مشخصات:

وزن 60 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب گردویی روشن و مشکی مات

استند فلزی زمینی مدل نِـــستو (Nesto)

استند فلزی زمینی نِـــستو، از ترکیب یک فریم آهنی با رنگ مشکی کوره‌ای مات و MDF درجه یک طرح چوب با رنگ گردویی روشن (Walnut) ساخته شده است. این استند مخصوص اتاق خواب و نگهداری انواع البسه طراحی شده است و می‌توانید آن را در اتاق خواب خود یا اتاق میهمان قرار دهید. همچنین یک طراحی فوق العاده برای بوتیک‌ها و مزون‌ها می‌باشد که فضایی کاملاً مدرن را برای شما ایجاد خواهد کرد. در طراحی این استند، یک رگال جهت آویز لباس و دو عدد کشو با ریل تاچ (فشاری) طراحی و تعبیه شده است.

ابعاد و تعداد طبقات محصول در عکس‌های آلبوم قابل مشاهده است.

مشخصات:

وزن 70 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب گردویی روشن و مشکی مات
ارتفاع 180 سانتی متر
طول هر یونیت 120 سانتی متر
عمق 45 سانتی متر

استند فلزی زمینی مدل سِــدرو (Cedro)

استند فلزی زمینی سِــدرو، از ترکیب یک فریم آهنی با رنگ مشکی کوره‌ای مات و MDF درجه یک طرح چوب با رنگ گردویی روشن (Walnut) ساخته شده است. این استند مخصوص نگهداری انواع لوازم و البسه می‌باشد و می‌توانید آن را در اتاق خواب یا هر فضای دیگری که دوست دارید قرار دهید. در طراحی این استند، محل آویز لباس و طبقه جهت قرار دادن انواع وسایل طراحی و تعبیه شده است.

در عکس محصول، دو عدد از این محصول کنار هم قرار داده شده است.

ابعاد و تعداد طبقات محصول در عکس‌های آلبوم قابل مشاهده است.

مشخصات:

وزن 60 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب گردویی روشن و مشکی مات
ارتفاع 200 سانتی متر
طول هر یونیت 100 سانتی متر
عمق 40 سانتی متر

استند فلزی زمینی مدل بِــرتو (Berto)

استند فلزی زمینی بِــرتو، از ترکیب یک فریم آهنی با رنگ مشکی کوره‌ای مات و MDF درجه یک طرح چوب با رنگ گردویی روشن (Walnut) ساخته شده است. این استند یک دیزاین فوق‌العاده برای اتاق خواب و فروشگاه، مزون یا بوتیک شما می‌باشد. ترکیبی بسیار دوست داشتنی که نگاه‌ها را به سمت خود جذب می‌کند.

در طراحی این استند تعداد زیادی طبقه، رگال آویز لباس و باکس طراحی و تعبیه شده است.

ابعاد و تعداد طبقات محصول در عکس‌های آلبوم قابل مشاهده است.

مشخصات:

وزن 80 kg
جنس MDF و آهن (آهن با رنگ کوره ای)
رنگ ترکیب گردویی روشن و مشکی مات
ارتفاع 210 سانتی متر
طول 150 سانتی متر
عمق 40 سانتی متر

ممنونیم که وقت گرانبهای خود را به خواندن این مطلب گذراندید. در زیر میتوانید تمامی مدل های استند فلزی باکس ماکس را در کنار هم ببینید، مقایسه کنید و در صورت تمایل خریداری نمائید.

استند فلزی باکس ماکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *