باکس ماکس چیست و چه کاربردی دارد؟!

باکس ماکس 9 عدد باکس دیواری چوبی از جنس ام.دی.اف است که در ابعاد متفاوت و استاندارد طراحی و تولید گردیده است. شما می‌توانید این باکس ها را به هر شکل که تمایل دارید در محل مورد نظر نصب کنید. باکس ماکس هیچ نمایندگی بخش ندارد و فقط از طریق همین وبسایت قابل عرضه به تمام نقاط کشور می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه درباره‌ما مراجعه کنید.

خصوصیات ویژه‌ی باکس ماکس:

نصب سریع و آسان باکس‌ها با قابلیت جابجایی مجدد پس از نصبتنوع بی‌انتها در چیدمان باکس‌ها با توجه به سلیقه‌ و نیاز کاربرامکان ایجاد فضاهای خالی مفید بدون صرف هزینهسرعت بالا در ثبت سفارش‌،‌ارسال و نصب محصولکیفیت و زیبایی منحصر به‌فرد

https://www.boxmax.ir/wp-content/uploads/2018/04/boxmax-480.mp4

منتخبی از چیدمان های آماده
مشاهده همه محصولات

هرجور دوست دارین خودتونم می تونید بچینید .

فقط کافیه وارد این صفحه بشید و محصولات تکی را خریداری کنید.


pishnehad-2

باکس ماکس | باکس‌های دیواری چوبی آماده از جنس ام دی اف

برند ایرانی باکس ماکس،‌ زیر مجموعه آتلیه معماری آلباتروس می‌باشد که در خصوص طراحی داخلی ، تولید و ساخت محصولات چوبی از سال ۱۳۸۶ کار خود را با هدف ارائه محصولات چوبی مهندسی شده با در نظر گرفتن کیفیت و زیبایی آغاز نموده است. باکس‌های دیواری چوبی آماده این مجموعه (باکس ماکس) توانسته است با بهره‌گیری از طراحی ساده و در نظر گرفتن استاندارد‌های طراحی و دکوراسیون داخلی،‌ جوابگوی انواع سلیقه‌ها بوده و گامی اگر چه کوچک ولی موثر در جهت ارتقاء زندگی مدرن و حمایت از تولید ملی بردارد.

آخرین مطالب وبلاگ

تصویر برای رنگ های مکمل در دکوراسیون منزلآشنایی با رنگ‌های مکمل در دکوراسیون منزل

دکوراسیون
دکوراسیون داخلی و انواع سبک‌های رایج در آن

دسته بندی نشده

تصویر قفسه کتاب چوبیاستفاده از قفسه کتاب چوبی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون

مشاهده همه‌ی مطالب وبلاگ …