باکس ماکس چیست و چه کاربردی دارد؟
اگر شما نیز، به دنبال ابزاری ساده، زیبا و مدرن هستید که در دکوراسیون منزل و یا محل کار خود از آن بهره مند شوید و اشیا و وسایل خود را به راحتی در آن جای دهید، باکس ماکس، بهترین گزینه برای شما است، که در عین برخورداری از ظاهری زیبا، دارای کاربردهای فراوان نیز می باشد. باکس ماکس شامل 9 عدد باکس مختلف، در سایزها و شکل های متنوع است که در دو رنگ مختلف به مشتریان عرضه می شوند. این باکس ها مطابق میل کاربران، در کنار هم قرار گرفته و مجموعه ای ساده و کاربردی را پدید می آورند که به راحتی نقش کتابخانه، و یا کمد را برای آن ها ایفا می کنند.

یکی از بزرگ ترین مزیت های استفاده از باکس ماکس ها، انعطاف پذیری و آسانی نصب آن ها است، به طوری که کاملا مطابق با سلیقه و نظر شخصی شما، و متناسب با محیط مورد نظرتان، در کنار هم قرار می گیرند و در هر حالتی، بسیار کاربردی و جادار هستند. این باکس ها به راحتی نقش کتابخانه، کمد، بوفه و کنسول را برایتان ایفا می کنند و با ظاهری ساده و مدرن، تبدیل به مرکز توجهات در دکوراسیون داخلی مکان مرود نظر شما می گردند.

استفاده از باکس ماکس به عنوان کتابخانه

یکی از پرکاربرد ترین مصارف باکس ماکس ها، استفاده از آن ها به عنوان کتابخانه ای ساده و زیبا در منازل مسکونی و ادارات مختلف است. شما می توانید، با توجه به ابعاد محیط مورد نظر و حجم کتاب ها و پرونده هایتان، تعداد مشخصی از این باکس ها را، بسته به سلیقه ی خود، خریداری نموده و در محیط مورد نظرتان، به آسانی بر روی دیوار نصب نمایید و یا آن ها را روی زمین قرار دهید و کتاب  ها و زونکن هایتان را، به صورت کاملا طبقه بندی شده، در درون آن ها قرار دهید.

استفاده از باکس ماکس ها به عنوان کمد و کنسول

امروزه افراد زیادی ترجیح می دهند که از ابزار و اشیای ساده، زیبا و مدرن، در دکوراسیون داخلی منازل خود استفاده نمایند و به جای استفاده از کمدها و کنسول های عظیم الجثه که هم جای زیادی اشغال می کنند و هم بسیار قدیمی و کلاسیک هستند، از باکس های ساده و با کیفیت باکس ماکس در منزل خود بهره می برند. این باکس ها، در کنار تنوعی که برای شما فراهم می کنند، بسیار زیبا و با کیفیت هستند و از MDF مرغوب ساخته شده اند و به آسانی در مکان مورد نظر شما نصب می گردند. با استفاده از این باکس ها در اماکن مختلف مسکونی یا اداری، بر کیفیت محیط اطرافتان بیافزایید و از سادگی، زیبایی و نظم ایجاد شده توسط آن ها، لذت ببرید.

 

باکس ماکس شامل ۹ عدد باکس چوبی ( از جنس MDF ) با مشخصات زیر می باشد:

از مزایای اصلی این باکس ها قابلیت نصب آنها به روی دیوار و امکان چیدمان دلخواه مطابق سلیقه و نیاز خریدار می باشد.باکس ها توسط حروف انگلیس از A تا I کدگذاری شده اند و در دو رنگ سفید مات و رنگ چوب طبیعی هستند. باکس های سفید رنگ درب دار هستند و درب آنها توسط فشار دست باز می شود.