دکوراسیون

میز تلویزیون چوبی سلطنتی

میز تلویزیون سلطنتی

سبک دکوراسیون سلطنتی یکی از محبوب ترین سبک های چیدمان است. در این نوع سبک چیدمان، در تمامی المان ها از متریال مرغوب با جلوه ای با شکوه استفاده می شود. مبلمان و میز تلویزیون سلطنتی از شاخص ترین وسایل یک چیدمان سلطنتی هستند. زمانی که تصمیم می گیرید دکوراسیون داخلی خانه خود را مطابق با سبک چیدمان سلطنتی طراحی کنید، انتخاب میز تلویزیون سلطنتی و مبل سلطنتی در اولویت خواهد بود. میز تلویزیون چوبی سلطنتی به دلیل طراحی خاصش نه تنها در سبک های چیدمان کلاسیک و سلطنتی، بلکه در تمامی سبک های چیدمان قابل استفاده است. برای آشنایی با جدید ترین مدل های میز تی وی سلطنتی با ما همراه باشید.

ویژگی های منحصر به فرد میز تلویزیون چوبی سلطنتی

متریال چوب متریالی اصیل و شیک است که همواره جایگاه ویژه ای در دکوراسیون سلطنتی و کلاسیک دارد. این متریال دارای نمایی لوکس و مجلل است و برای تولید مبلمان، کنسول، میز تلویزیون و… مورد استفاده قرار می گیرد. میز تلویزیون های سلطنتی عمدتا با متریال چوب و یا فلزات گران قیمت مانند برنز ساخته می شوند. میز تلویزیون چوبی سلطنتی به دلیل جلوه مجلل و نیز ست پذیری بیشتر با مبلمان سلطنتی بسیار پر طرفدار است. میز تلویزیون های چوبی سلطنتی در گذشته دارای کنده کاری، منبت و آینه کاری زیادی بودند.

در حال حاضر این سبک طراحی میز تلویزیون جای خود را به کنده کاری های ظریف و ساده داده است. با این حال واضح ترین مشخصه میز تلویزیون چوبی سلطنتی طراحی های زیبا بر روی چوب میز تلویزیون است. این میز تلویزیون ها همچنین دارای پایه هستند و عمدتا برش های گرد و هلالی دارند. مدل های مختلف میز تلویزیون چوبی سلطنتی در ابعاد بزرگ و چوب تولید و به بازار عرضه می شوند. این مدل ها ست پذیری خوبی با مبلمان کلاسیک و سلطنتی دارند.

 

میز تلویزیون چوبی سلطنتی

انواع مدل های میز تلویزیون چوبی سلطنتی

انواع مدل های میز تلویزیون سلطنتی چوبی دارای تنوع زیادی است. معروف ترین طرح های این مدل میز تلویزیون عبارتند از:

  • میز تلویزیون چوبی کلاسیک منبت کاری

این سبک میز تلویزیون بسیار زیبا و لوکس است و با سبک چیدمان سلطنتی هماهنگی دارد. این مدل میز تی وی همراه با مبلمان سلطنتی منبت کاری شده، ست بی نظیری را ایجاد می کند که جلوه ای شیک و شاهانه دارد. میز تلویزیون چوبی منبت کاری شده گران قیمت است زیرا صنعت ظریف منبت کاری معمولا کار دست است و زحمت زیادی برای خلق آثار منبت کشیده می شود.

  • میز تلویزیون چوبی سلطنتی مدل پازلی

این مدل میز تلویزیون سلطنتی که عموما متریال چوبی دارد از چند تیکه تشکیل شده است. این مدل میز تلویزیون بیشتر با سبک چیدمان کلاسیک تطابق دارد اما در سبک سلطنتی هم مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل میز تلویزیون به دلیل قابلیت تنظیم اندازه برای منازل کوچک مناسب تر است. همچنین چون این مدل میز تی وی دارای چند تیکه جداگانه است، حمل آن بسیار آسان است و مانند میز تلویزیون های سلطنتی بزرگ محدودیت جابه جایی ندارد.

  • میز تلویزیون چوبی سلطنتی ترکیبی

میز تلویزیون های سلطنتی ترکیبی از ترکیب متریال چوب و فلز ساخته شده اند. این مدل میز تلویزیون محبوبیت زیادی دارد و نمای لوکس چوب و براقیت فلز را به طور همزمان دارد. در طراحی این میز تلویزیون بدنه میز تلویزیون چوبی و طرح های و تزیینات متصل به آن معمولا از جنس فلز است. با این حال به دلیل استفاده از ترکیبی فلز و چوب در ساخت این مدل میز تلویزیون ممکن است بسیار سنگین باشد.

  • میز تلویزیون سلطنتی چوبی بوفه دار

معمولا در طراحی این مدل میز تلویزیون بوفه های چوبی در دو طرف میز قرار می گیرند. از این بوفه ها می توان برای نگهداری اشیا تزیینی استفاده کرد. این مدل میز تلویزیون معمولا وزن سنگین و اندازه بزرگی دارد و برای سالن های پذیرایی بزرگ مناسب است.

 

میز تلویزیون چوبی سلطنتی

 

معیار های انتخاب میز تلویزیون چوبی سلطنتی

برخی از معیار های مهم هنگام انتخاب میز تلویزیون سلطنتی چوبی عبارتند از:

  • جنس

میز تلویزیون های چوبی از چوب های مختلفی ساخته می شوند. چوب روسی، چوب راش، چوب افرا، چوب درخت چنار و چوب درخت گردو و… انواع مختلفی از جنس های میز تلویزیون های چوبی هستند. هر کدام از انواع چوب ها مزایا و معایب مختص به خود را دارند و شما می توانید با در نظر گرفتن هر یک از آن ها میز تلویزیون مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  • رنگ

با توجه به تنوع در چوب درخت ها و نیز تکنیک های مختلف رنگ آمیزی چوب، میز تلویزیون های چوبی سلطنتی دارای رنگ های متفاوت هستند. معمولا میز تلویزیون هایی با رنگ چوب بسیار تیره و یا بسیار روشن طرفداران بیشتری دارند. اما باز هم تعیین رنگ میز تلویزیون وابسته به رنگ سایر المان های منزل و مدل چوبی که در ساخت میز تلویزیون مورد استفاده قرار گرفته است می باشد.

  • ست پذیری با سایر المان ها

جنس چوب همواره در همه سبک های چیدمان جای به خصوصی داشته است. میز تلویزیون های چوبی اغلب دارای حکاکی ها و بزرگ نمایی هستند و بیشتر مناسب خانه هایی است که به سبک کلاسیک آرایش شده اند. بهتر است در صورت استفاده از میز تلویزیون چوبی سلطنتی آن را با دیگر المان های منزل از جمله میز نهار خوری، میز عسلی، بوفه و… ست کنید.

  • ابعاد

یکی از مهم‌ ترین معیار های انتخاب میز تلویزیون چوبی ابعاد آن است. ابعاد میز تلویزیون باید متناسب با ابعاد تلویزیون و فضای در دسترس برای قرارگیری میز تلویزیون باشد. میز تلویزیون های چوبی با ابعاد بزرگ معملا سنگین هستند و جابه جایی آن ها سخت است.

  • مدل

میز تلویزیون های چوبی دارای مدل های مختلفی هستند. بعضی از آن ها دارای طرح و نقوش شلوغ و بعضی دیگر طراحی ساده ای دارند. شما باید با توجه به تزیینات دیوار پشت میز تلویزیون و نیز سایر المان های دکوراسیون داخلی مانند مدل مبلمان، میز نهار خوری، بوفه و… مدل میز تی وی مناسب را انتخاب کنید.

سخن پایانی

میز تلویزیون چوبی سلطنتی از محبوب ترین مدل های میز تلویزیون چوبی است که در سبک چیدمان کلاسیک و سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل میز تلویزیون جلوه ای لوکس و با شکوه دارد و بیشتر برای سالن های پذیرایی مجلل مناسب است. انواع مدل های میز تلویزیون سلطنتی با متریال چوب در رنگ های مختلف با مبلمان سلطنتی، بوفه و میز کنسول سلطنتی ست می شوند.

میز تلویزیون های باکس ماکس

استند فلزی مدل سیمپل (Simple) باکس ماکس

قیمت اصلی 9,670,000 تومان بود.قیمت فعلی 9,185,550 تومان است.

جلو مبلی پیکو (Pico)

8,750,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *