دکوراسیون

میز کنسول مدرن چی بخریم؟

استفاده از میز کنسول های قدیمی و با طراحی کلاسیک شاید باب میل خیلی از شما نباشد و با مدرنیته شدن دکوراسیون داخلی بدنبال این باشید که میز کنسول مدرن برای منزل خود تهیه کنید. اینجاست که به سراغ فروشگاه های اینترنتی مختلف رفته و بدنبال میز کنسولی مدرن و جذاب میگردید!

شاید در گشت و گذار های خود به وبسایت باکس ماکس برسید و آنجاست که خواهید فهمید چیزی که بدنبال آن هستید فقط در باکس ماکس یافت میشود! در ادامه برای شما پیشنهادات بسیار جذابی از میز کنسول مدرن باکس ماکس داریم که براحتی نمیتوانید از آنها عبور کنید! با ما همقدم باشید!

میز کنسول چیست؟

میز کنسول تعریف خاصی ندارد اما میتوان از آن به عنوان یک قفسه و کمد جمع و جور برای استفاده در قسمت ورودی منزل یاد کرد. میز کنسول ها به سایز های کوچکشان معروفند و کاملا دم دستی هستند. میز کنسول ها معمولا دارای یک یا چند قفسه، کشو و یا قسمت درب دار هستند.

همچنین بخوانید: میز کنسول MDF، جذاب، شیک و کاربردی

میز کنسول های مدرن باکس ماکس

باکس ماکس شرکت تولیدی انواع لوازم MDF همانند شلف دیواری، باکس دیواری، میز تلویزیون، کمد دیواری و … میباشد که با تولید چندین مدل میز کنسول مدرن و درجه 1 شما را شگفت زده خواهد کرد؛ در ادامه قصد داریم چند نمونه از این میز کنسول ها را به شما عزیزان معرفی کنیم؛

 

 

میز کنسول دینا (Dina)

میز کنسول جدید باکس ماکس با نام Dina (دینا)، یک میز کنسول مدرن از باکس ‌ماکس می باشد که در کمال سادگی و زیبایی، با ایجاد مقدار زیادی فضای کاربردی، تمامی نیازهای شما را بابت خرید یک کنسول جادار و مدرن برآورده می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید این محصول طبق اصول روز دکوراسیون دنیا دیزاین و طراحی گردیده است که در نوع خود کاملاً منحصر به فرد می‌باشد. این میز کنسول از متریال MDF درجه یک برندهای ایرانی و ترکیه‌ای ساخته شده است. در طراحی کنسول Dina  از یک باکس درب دار و چهار قفسه با سایز های مختلف استفاده شده است. متریال بدنه از MDF طرح چوب و نمای درب‌ها MDF هایگلاس مات می‌باشد.

 

میز کنسول مدرن MDF دینو با عرض 111.2 سانتی متر و ارتفاع 82.2 سانتی متر و همچنین عمق کلی 28 سانتی متر ساخته شده است. همچنین یک پایه 7 سانتی متری قوی از متریال MDF، وظیفه‌ی پایداری و ایستایی این میز کنسول را بر عهده دارد. درب باکس ها نیز به صورت چپ‌گرد و راست‌گرد با استفاده از مگنت فشاری توکار ایتالیایی و لولا باز می‌شوند.

جهت خرید میز کنسول دینا کلیک کنید


 

میز کنسول دینو (Dino)

میز کنسول mdf جدید باکس ماکس با نام  Dino (دینو)، یک میز کنسول مدرن از باکس‌ماکس می باشد که در کمال سادگی و زیبایی، با ایجاد مقدار زیادی فضای کاربردی، تمامی نیازهای شما را بابت خرید یک کنسول جادار و مدرن برآورده می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید این محصول طبق اصول روز دکوراسیون دنیا دیزاین و طراحی گردیده است که در نوع خود کاملاً منحصر به فرد می‌باشد. این میز کنسول از متریال MDF درجه یک برندهای ایرانی و ترکیه‌ای ساخته شده است. در طراحی کنسول Dino  از سه باکس درب دار و سه قفسه با سایز های مختلف استفاده شده است. متریال بدنه از MDF طرح چوب و نمای درب‌ها MDF هایگلاس مات می‌باشد.

 

میز کنسول مدرن MDF دینو با عرض 99.2 سانتی متر و ارتفاع 94.2 سانتی متر و همچنین عمق کلی 28 سانتی متر ساخته شده است. همچنین یک پایه 7 سانتی متری قوی از متریال MDF، وظیفه‌ی پایداری و ایستایی این میز کنسول را بر عهده دارد. درب باکس ها نیز به صورت چپ‌گرد و راست‌گرد با استفاده از مگنت فشاری توکار ایتالیایی و لولا باز می‌شوند.

جهت خرید میز کنسول دینو اینجا کلیک کنید


 

میز کنسول دینو بلک (Dino Black)

میز کنسول mdf جدید باکس ماکس با نام Dino Black (دینو بلک)، یک میز کنسول مدرن از باکس‌ماکس می باشد که در کمال سادگی و زیبایی، با ایجاد مقدار زیادی فضای کاربردی، تمامی نیازهای شما را بابت خرید یک کنسول جادار و مدرن برآورده می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید این محصول طبق اصول روز دکوراسیون دنیا دیزاین و طراحی گردیده است که در نوع خود کاملاً منحصر به فرد می‌باشد. این میز کنسول از متریال MDF درجه یک برندهای ایرانی و ترکیه‌ای ساخته شده است. در طراحی میز کنسول Dino Black  از سه باکس درب دار و سه قفسه با سایز های مختلف استفاده شده است. متریال بدنه از MDF طرح چوب و نمای درب‌ها MDF هایگلاس مات می‌باشد.

 

میز کنسول مدرن MDF دینو بلک با عرض 99.2 سانتی متر و ارتفاع 94.2 سانتی متر و همچنین عمق کلی 28 سانتی متر ساخته شده است. همچنین یک پایه 7 سانتی متری قوی از متریال MDF، وظیفه ‌ی پایداری و ایستایی این میز کنسول را بر عهده دارد. درب باکس ها نیز به صورت چپ‌گرد و راست‌گرد با استفاده از مگنت فشاری توکار ایتالیایی و لولا باز می‌شوند.

جهت خرید میز کنسول دینو بلک کلیک کنید


 

میز کنسول راین (Rhine)

میز کنسول جدید باکس ماکس با نام Rhine (راین)، یک میز کنسول مدرن از باکس ‌ماکس می باشد که در کمال سادگی و زیبایی، با ایجاد مقدار زیادی فضای کاربردی، تمامی نیازهای شما را بابت خرید یک کنسول جادار و مدرن برآورده می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید این محصول طبق اصول روز دکوراسیون دنیا دیزاین و طراحی گردیده است که در نوع خود کاملاً منحصر به فرد می‌باشد. این میز کنسول از متریال MDF درجه یک برندهای ایرانی و ترکیه‌ای ساخته شده است. در طراحی میز کنسول راین از یک باکس درب دار و سه قفسه با سایز های مختلف (دو عدد باکس آماده مدل B و یک قفسه خالی) استفاده شده است. متریال بدنه از MDF طرح چوب و نمای درب‌ها MDF هایگلاس مات می‌باشد.

 

میز کنسول مدرن راین با عرض 75.2 سانتی متر و ارتفاع 106.2 سانتی متر و همچنین عمق کلی 28 سانتی متر ساخته شده است. همچنین یک پاخور 7 سانتی متری قوی از متریال MDF، وظیفه‌ی پایداری و ایستایی این میز کنسول را بر عهده دارد. درب باکس نیز به صورت چپ‌گرد با استفاده از لولا و مگنت فشاری توکار باز می ‌شوند.

جهت خرید میز کنسول راین کلیک کنید


 

میز کنسول لئون (Leon)

میز کنسول ام دی اف باکس ماکس با نام Leon (لئون)، یک میز کنسول مدرن از باکس ‌ماکس می باشد که در کمال سادگی و زیبایی، با ایجاد مقدار زیادی فضای کاربردی، تمامی نیازهای شما را بابت خرید یک کنسول جادار و مدرن برآورده می‌کند.

همانطور که مشاهده می‌کنید این محصول طبق اصول روز دکوراسیون دنیا دیزاین و طراحی گردیده است که در نوع خود کاملاً منحصر به فرد می‌باشد. این میز کنسول از متریال MDF درجه یک برندهای ایرانی و ترکیه‌ای ساخته شده است. در طراحی کنسول ام دی اف لئون از سه باکس درب دار و یک باکس مدل C استفاده شده است. متریال بدنه از MDF طرح چوب و نمای درب‌ها MDF هایگلاس مات می‌باشد.

 

میز کنسول مدرن لئون با عرض 99.2 سانتی متر و ارتفاع 82.2 سانتی متر و همچنین عمق کلی 28 سانتی متر ساخته شده است. همچنین یک پایه 7 سانتی متری قوی از متریال MDF، وظیفه‌ی پایداری و ایستایی این میز کنسول را بر عهده دارد. درب باکس ها نیز به صورت چپ‌گرد و راست‌گرد با استفاده از مگنت فشاری توکار ایتالیایی و لولا باز می‌شوند.

جهت خرید میز کنسول لئون کلیک کنید


 

میز کنسول پیت (Pitt)

میز کنسول جدید باکس ماکس با نام Pitt (پیت)، یک میز کنسول مدرن از باکس ‌ماکس می باشد که در کمال سادگی و زیبایی، با ایجاد مقدار زیادی فضای کاربردی، تمامی نیازهای شما را بابت خرید یک کنسول جادار و مدرن برآورده می‌کند.

همانطور که مشاهده می‌کنید این محصول طبق اصول روز دکوراسیون دنیا دیزاین و طراحی گردیده است که در نوع خود کاملاً منحصر به فرد می‌باشد. این میز کنسول از متریال MDF درجه یک برندهای ایرانی و ترکیه‌ای ساخته شده است. در طراحی کنسول Pitt  از سه باکس درب دار و دو قفسه با سایز های مختلف استفاده شده است. متریال بدنه از MDF طرح چوب و نمای درب‌ها MDF هایگلاس مات می‌باشد.

 

میز کنسول جدید پیت با عرض 99.2 سانتی متر و ارتفاع 82.2 سانتی متر و همچنین عمق کلی 28 سانتی متر ساخته شده است. همچنین یک پایه 7 سانتی متری قوی از متریال MDF، وظیفه‌ی پایداری و ایستایی این میز کنسول را بر عهده دارد. درب باکس ها نیز به صورت چپ‌گرد و راست‌گرد با استفاده از مگنت فشاری توکار ایتالیایی و لولا باز می‌شوند.

جهت خرید میز کنسول پیت کلیک کنید


 

جا کفشی کارن (Karen)

جا کفشی MDF باکس ماکس با نام karen (کارن)، یک جا کفشی مدرن از باکس ‌ماکس می باشد که در کمال سادگی و زیبایی، با ایجاد مقدار زیادی فضای کاربردی، تمامی نیازهای شما را بابت خرید یک جا کفشی جادار و مدرن برآورده می‌کند.

همانطور که مشاهده می‌کنید این محصول طبق اصول روز دکوراسیون دنیا دیزاین و طراحی گردیده است که در نوع خود کاملاً منحصر به فرد می‌باشد. این جا کفشی از متریال MDF درجه یک برندهای ایرانی و ترکیه‌ای ساخته شده است.  متریال بدنه از MDF طرح چوب و نمای درب‌ها MDF هایگلاس مات می‌باشد.

 

جا کفشی mdf کارن با عرض 101.6 سانتی متر و ارتفاع 85.9 سانتی متر و همچنین عمق کلی 35 سانتی متر ساخته شده است. همچنین یک پاخور 5 سانتی متری قوی از متریال MDF، وظیفه‌ی پایداری و ایستایی این جا کفشی را بر عهده دارد. درب ها نیز به صورت چپ‌گرد و راست‌گرد با لولا باز می‌شوند.

جهت خرید چا کفشی کارن کلیک کنید

 

میز کنسول های مدرن باکس ماکس

کنسول مدل ویوین (Vivin) باکس ماکس

23,920,050 تومان

کنسول راین (Rhine)

5,775,000 تومان

کنسول دینو بلک (Dino Black)

6,418,500 تومان

کنسول لئون (Leon)

6,913,500 تومان

کنسول پیت (Pitt)

6,913,500 تومان

کنسول دینا (Dina)

7,078,500 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *