طراحی داخلی

تخت دیواری تاشو ، جمع و جور و دوست داشتنی! (+عکس)

تخت دیواری تاشو

داشتن خانه بزرگ آرزوی هر فردیست که در آپارتمان هایی با متراژ پایین زندگی میکند. افزایش نرخ تورم باعث شده است که قیمت خرید و حتی اجاره منازل در شهر های بزرگ همانند تهران به شدت افزایش پیدا کرده و این موضوع غیر قابل انکار است که سکونت در خانه های بالای 50 متر در این شهر ها نیازمند داشتن سرمایه بالایی برای خرید و حتی اجاره است.

در چنین شرایطی خیلی از کسانی که تا سالهای سال در تهران مستاجر بوده اند، مجبور به کوچ به حاشیه و یا شهرستان ها شده اند. البته همیشه کور سوی امیدی باید داشت که شرایط فعلی بلاخره روزی سامان داده خواهد شد و از این آشفتگی نجات پیدا خواهیم کرد.

از حقایق که بگذریم (!) باید گفت که خانه های کوچک شرایط دشوار تری برای سکونت دارند اما وقتی چاره ای جز مدارا نداشته باشیم، بهتر است محل سکونت خود را طوری باز طراحی کنیم که سکونت در آن برایمان قابل تحمل تر شود. یکی از روش هایی که شما میتوانید برای داشتن فضای بیشتر از آن استفاده کنید، استفاده از دیوار هاست! شاید در وحله اول این جمله کمی خنده دار به نظر برسد که از دیوار هایتان به عنوان فضای داخلی استفاده کنید، اما باید بدانید با کمی مدیریت وسایل داخل منزل، میتوانید خانه تان را بزرگتر از آنچه که هست جلوه دهید.

شما به راحتی میتوانید بعضی از اجزای دست و پاگیر خود را از نوع دیواری تهیه کنید. به عنوان مثال، میز تلویزیون دیواری، باکس دیواری، شلف دیواری و تخت دیواری تاشو از جمله اجزایی هستند که میتوانند کمک شایانی به شما بکنند.

تخت دیواری تاشو

تخت دیواری تاشو همانگونه که از نامش پیداست، یک تخت خواب با قابلیت تاشدن و قرار گرفتن در راستای دیوار است. این تخت برای کسانی که اتاق خواب کوچکی دارند بسیار مناسب است. همانطور که میدانید تخت خواب ها فضای زیادی از اتاق خواب را اشغال میکنند و نمیتوان آن ها را بدرستی مدیریت کرد. تخت دیواری تاشو به راحتی با استفاده از امکان تاشو بودن، جمع میشود و فضای اتاق خواب شما را چند برابر میکند.

انواع مدل های تخت دیواری تاشو

دسته بندی خاضی برای تخت دیواری تاشو نمیشود در نظر گرفت، اما با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید انواع مدل های این تخت را ببینید. در این قسمت سعی کرده ایم تعدادی از مدل های جذاب تخت دیواری تاشو را برای شما عزیزان بیاوریم؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *