طراحی داخلی

ساعت دیواری را کجای خانه نصب کنیم؟

ساعت دیواری از آن دکوری های جذاب و دوست داشتنی است که میتواند زیبایی بسیاری به دکوراسیون منزل شما بخصوص در قسمت پذیرایی بدهد. بسیاری از افراد نمیدانند مکان استاندارد و مناسب برای نصب ساعت دیواری کجاست. ما در این مطلب از باکس ماکس قصد داریم مکان مناسب برای نصب ساعت دیواری را به شما نشان دهیم.

 

ساعت دیواری

1- ساعت دیواری را روی دیوار خالی نصب کنید

با توجه به اینکه ساعت ها از لحاظ ابعاد کمی بزرگ هستند، بهتر است آن را بر روی دیوار خالی نصب کنید. سعی کنید دکور های شلوغ و کوچک را از روی دیوار برداشته و تنها ساعت را بر روی آن قرار دهید. در این صورت تمام توجه و تمرکز بر روی ساعت خواهد بود و نشیمن شما حالتی مدرن به خود میگیرد.

 

ساعت دیواری بالای مبل

2- نصب ساعت در بالای مبلمان راحتی

بخش بالایی مبلمان راحتی بهترین محل برای نصب ساعت است. یکی از دلایل آن این است که زمانی که بر روی مبل در حال استراحت هستید متوجه گذر زمان نشده و آرامش بیشتری را داشته باشید.

 

ساعت دیواری بالای شومینه

3- نصب ساعت بالای شومینه یا بخاری

برای اینکه خانه تان زیبایی بیشتری را داشته باشد به فضای بالای شومینه اهمیت زیادی بدهید. با توجه به اینکه شومینه به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته میشود، یکی از بهترین مکانها برا نصب ساعت بخش بالایی شومینه است.

 

ساعت دیواری بالای میز

4- بالای قفسه کتاب یا میز

اگر میخواهید فضایی خلاقانه و جذاب در اتاق نشیمن ایجاد کنید ساعت را بالای قفسه کتاب یا میز تحریر نصب کنید. برای اینک جذابیت آن را بیشتر کنید، یک تابلو یا گیاه آپارتمانی کنار آن قرار دهید. سعی کنید از لحاظ ظاهری با سایر لوازمتان هارمونی و هماهنگی داشته باشد.

 

ساعت پنجره

5- مقابل پنجره یا درب ورودی

بجای اینکه ساعت را در بالای پنجره نصب کنید بهتر است آن را روبروی پنجره یا درب ورودی قرار دهید. در این صورت ساعت به خوبی قابل مشاهده خواهد بود.

شما هم اگر جای خاصی را برای نصب ساعت دیواری در نظر دارید میتوانید زیر این پست برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *