علمک گاز خود را بپوشانید!
با استفاده از باکس های دیواری زیر میتوانید علمک گاز منزل خود را براحتی بپوشانید. همچنین با استفاده از ابزار مای بـاکس مـی توانید باکـس دلـخواه خـود را بـرای پوشــاندن علمک گـاز خود طراحی کـنید! با مای باکس عکس دیوار خود را بگیرید و باکس ها را روی آن بچینید!
معماری نادرست همیشه مشکلات بسیار زیادی را در آپارتمان سازی بوجود می آورد که بعضا بسیار آزار دهنده هستند. این مشکلات عمدتا قابل حل نیستند و یا اینکه درست کردنشان هزینه های گزافی را در پی خواهد داشت. یکی از این مسائلی که ممکن است شما را در گیر خود کرده باشد، وجود علمک گاز درون واحد شماست که یک منظره آزار دهنده بوجود می آورد. اما چند درصد ما تا کنون سعی کرده ایم از این معضل استفاده کرده و با پوشاندن علمک گاز ، آن را به یک عضو جالب و یک قسمت از دکور دیوار منزل خود تبدیل کنیم؟
باکس های دیواری باکس ماکس، باکس هایی استاندارد و مدولار بوده که شما میتوانید با توجه به سایز و تنوع باکس ها، یکی از آنها را خریداری نموده و با نصب یک بر روی علمک گاز، کتاب، گلدان، قاب عکس و هر وسیله دکوری که دارید علاوه بر پوشاندن علمک گاز، آن را به یک عضو مهم دکوراسیون دیواری منزل خود تبدیل کنید.
باکس های دیواری در اندازه های مختلفی ساخته میشوند. در زیر میتوانید چند نمونه ست باکس دیواری که مناسب پوشاندن علمک گاز منزل هستند را مشاهده نمائید!

باکس های دیواری جهت پوشاندن علمک گاز