دکوراسیون, طراحی داخلی

8 ایده برای تزئین باکس دیواری + 4 نکته برای طراحی باکس دیواری

تزئین باکس دیواری

چند ایده و نکته برای تزئین باکس دیواری

هنگام تزئین باکس دیواری، می توانید از چیدمان، وسایل و رنگ وسایلی که استفاده می کنید، لذت ببرید. نکته جذابی که در مورد باکس های دیواری وجود دارد این است که شما می توانید با وسایل مختلفی که براساس سلیقه شماست، باکس های دیواری خود را تزئین کنید.

در این مقاله ایده‌هایی برای تزئین باکس های دیواری را برای به حداکثر رساندن فضای قفسه‌بندی و زیبایی محیط  با هم مرور خواهیم کرد . با ما همراه باشید

 

چگونه یک باکس دیواری را بدون به هم ریختگی تزئین کنید؟

برای تزئین یک باکس دیواری بدون به هم ریختن آن، باید بین اندازه اشیاء خود تعادل ایجاد کنید. به عنوان مثال، می‌توانید انتهای باکس دیواری را با وسایل بزرگ‌تری مانند گلدان یا گیاه پر کنید و سپس قسمت وسط باکس را با وسایل کوچکتر پر کنید.

همچنین می توانید اجسام بزرگ و کوچک را به طور متناوب به صورت جلو و عقب، در عمق باکس دیواری قرار دهید. بنابراین وسایل تزئینی خود را جابجا کنید و در حالت های مختلف تست کنید تا ببینید کدام نحوه چیدمان برای باکس دیواری شما مناسب تر است!

 

8 ایده برای تزئین باکس دیواری

در زیر هشت ایده تزئین باکس دیواری وجود دارد که می توانید در دکوراسیون منزل و یا محل کار خود از آنها استفاده کنید.

 

 1. استفاده از گیاهان

گیاهان یک عنصر طراحی فوق العاده در هر فضایی هستند. آن‌ها می‌توانند به هر قسمت از خانه‌ یا محل کارتان، جان تازه‌ای بدهند. همچنین گیاهان می‌توانند حس آرامش و ارتباط با طبیعت را در شما برانگیزند بدون اینکه شما فضای داخلی خانه یا محل کار خود را ترک کنید.

 

تزئین باکس دیواری-1

 

می توانید قسمتی از باکس دیواری خود را با گیاهی که برگ های آن روی لبه های باکس دیواری می ریزد، تزئین کنید. یک گیاه رشته‌ مروارید زیبا را تصور کنید که برگ های آن از باکس دیواری شما آویز شده است که می تواند فضایی فوق العاده بسازد.

 

 1. استفاده ازچراغ های نواری LED

یکی دیگر از وسایل تزئینی باکس دیواری، چراغ های نواری LED هستند که باعث می شوند شما وسایل تزئینی خود را در یک نور کاملاً جدید ببینید. برای مثال شما می‌توانید از چراغ هایی استفاده کنید که چندین رنگ را به‌طور همزمان داشته باشند که شما بتوانید براساس حال و هوای خود، رنگشان را تنظیم کنید.

 

تزئین باکس دیواری با لامپ led-2

 

 

همچنین بخوانید: از انواع مدل باکس تزیینی در کجا می توان استفاده کرد؟

 

 1. استفاده ازسبدهای بافت دار

استفاده از سبدهای بافت دار می تواند یک راه عالی برای جذاب کردن باکس دیواری باشد. این سبدها نیز می توانند به عنوان یکی از وسایل تزئینی زیبا و مینیمال برای پر کردن فضای داخلی باکس های دیواری استفاده شوند.

برای جبران شکل مربعی باکس های دیواری خود، سبدهای حصیری با لبه های گرد پیدا کنید، سپس آنها را بر اساس چیدمانی خاص و منظم در قسمت های مختلف باکس های دیواری خود قرار دهید.

 

تزئین باکس دیواری با سبد بافتنی

 

نکته مثبتی که وجود دارد این است که می توانید سبدها را با اقلام متفرقه پر کنید تا علاوه بر اینکه عملکرد آنها را به حداکثر برسانید و از فضایی که در اختیار دارید به طور کامل استفاده کنید ، ظاهر آنها را نیز برجسته کنید .

 

 1. استفاده از جا شمعی و شعمدان

از آنجایی که جا شمعی ها در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند، می تواننداز بهترین گزینه های تزئین باکس دیواری باشند.. شما می‌توانید از جا شمعی‌های ریز و پر زرق و برق و یا جا از شمعی‌های بزرگ استفاده کنید و داخل آنها را با شمع های معطر و زیبا پر کنید تا علاوه بر زیبایی بی نظیری که به فضا می دهند، محیطی معطر داشته باشید.

یکی از نکاتی که در استفاده از جاشمعی ها می توانید در نظر بگیرید، این است که باید جاشمعی های خود را که در اندازه های مختلف هستند، با هم ترکیب کنید.

آنها را در سراسر باکس دیواری خود پخش کنید، و انرژی خیلی خوبی را به محیط اطراف منتقل کنید.

 

تزئین باکس دیواری با شمع

 

 

 1. استفاده از کتاب

حتما شما هم تا بحال شنیده اید که می گویند کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید اما جلد برخی از کتاب ها قسمت های برجسته زیبایی را در دکوراسیون خانه شما ایجاد می کنند.

اگر کتاب هایی منحصر به فرد با رنگ های زنده دارید، می توانید باکس دیواری خود را با آنها تزئین کنید. وقتی چند کتاب را به صورت منظم و با چیدمانی خاص داخل باکس های دیواری خود قرار می دهید، باکس هایی با زیبایی منحصر به فرد خواهید داشت.

 

تزئین باکس دیواری باکتاب-2

 

همچنین بخوانید: چگونه باکس دیواری مناسب منزل خود را انتخاب کنیم؟

 

 1. استفاده از گلدان

از آنجایی که معمولا گلدان ها ارتفاع زیادی دارند، ایده های عالی برای تزئین باکس دیواری هستند. به عنوان مثال شما می توانید در انتهای یک واحد مکعبی از باکس دیواری تان، گلدان های بلند و حجیم پر از گل های خشک قرار دهید سپس تعدادی کتاب را بین گلدان ها قرار داده تا یک چیدمان جذاب ایجاد کنید.

 

تزئین باکس دیواری با گلدان

 

 1. استفاده از قاب عکس ها

برای انتقال احساسات شخصی خود از طریق باکس دیواری، می توانید از قاب عکس ها استفاده کنید. می‌توانید سبک‌های مختلف قاب عکس ها را امتحان کنید تا با ظاهر کلی و احساسی که می‌خواهید، مطابقت داشته باشد.

با دیدن چهره‌های خندان عزیزانتان که خاطرات ارزشمندی را برای شما ثبت کرده اند، یک احساس گرم را به خود هدیه دهید.

 

تزئین باکس دیواری با قاب عکس

 

 1. استفاده ازآینه های کوچک

وقتی از آینه ها در طراحی داخلی خود استفاده می کنید، فضای خود را بازتر می کنید و باعث می شوید که فضا بزرگتراز واقعیت به نظر برسد. برای بازی با توهم عمق در باکس های دیواری خود، می توانید آینه های ظریف را در سراسر باکس قرار دهید.

این کار، یک راه عالی برای باز کردن ابعاد جدید در فضای باکس دیواری شما است.

 

تزئین باکس دیواری با آیینه

 

برای مشاهده انواع طرح های آماده باکس دیواری، روی این لینک کلیک کن.

 

4 نکته مهم در طراحی باکس دیواری

اگر ایده های تزئین باکس دیواری که در قسمت قبل گفته شد را با نکات طراحی زیر همراه کنید، می توانید کیفیت طراحی خود را به اندازه خیلی زیادی، افزایش دهید.

 

 • شکل ها و اندازه ها را با هم ترکیب کنید

ترکیب اشکال و اندازه ها یک راه عالی برای کاهش شلوغی و ایجاد یک نمای بصری جذاب است. به این ترتیب می توانید از یک فضای مکعب کوچک نهایت استفاده را ببرید. بعلاوه، وقتی از تنوع اندازه ها، در فضایی که در اختیار دارید استفاده می کنید، یک تجربه بصری پویا ایجاد می کنید.

 

 • نمایش کتاب ها به صورت عمودی و افقی

اگر چندین باکس دیواری برای پر کردن با عناصر طراحی و تزئینات مختلف دارید، می‌توانید حالت های مختلفی را برای کتاب‌های خود در نظر بگیرید.

سعی کنید کتاب های خود را درسرتاسر باکس های دیواری پخش کرده و برخی از کتاب ها را به صورت افقی و برخی دیگر را به صورت عمودی قرار دهید. یا می توانید هر سبک را در یک واحد از باکس ها قرار دهید .

 

تزئین باکس دیواری

 

 • عمق باکس ها را پر کنید

از آنجایی که هر باکس دارای عمق است، می توانید محل قرار گیری وسایل تزئینی خود را در جابجا کنید. منظورمان چیست؟

به طورکلی نگه داشتن همه وسایل در یک ردیف ممکن است از نظر بصری، چندان جذاب به نظر نرسد اما اگر آنها را به صورت عقب و جلو و در عمق های مختلف قرار دهید،ظاهری بسیار زیبا ایجاد خواهد شد.

 

 • یک پالت رنگی تنظیم کنید

حتما تا بحال از طراحان داخلی با تجربه شنیده اید که به شما می گویند هنگام انتخاب وسایل مورنیازتان، پالت رنگ فضا را در نظر بگیرید که البته نکته بسیار مهمی است. بنابراین هنگام انتخاب اقلام تزئینی خود برای باکس دیواری، تعداد انگشت شماری از رنگ ها را (بر اساس پالت رنگی محیط تان) در نظر بگیرید.

 

باکس دیواری منحصر به فرد خود را در مای باکس طراحی کنید

همانطور که میدانید، باکس ماکس بیش از 100 چیدمان آماده برای شما عزیزان فراهم کرده است که میتوانید در قسمت باکس های دیواری، آن ها را مشاهده و خریداری نمائید. اما در صورتی کـه چیدمان های آماده مورد پسند شما نبود، شما با این ابزار میتوانید چیدمان دلخواه خود را بسازیــد.

مای باکس

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باکس‌های دیواری و مشاوره قبل از خرید می‌توانید به سایت باکس‌ماکس به آدرس www.boxmax.ir مراجعه نموده یا با شماره تلفن 26421897-021 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان باکس‌ماکس مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *