دکوراسیون

کابینت آشپزخانه مدرن با استفاده از باکس دیواری و شلف

تصویر اصلی برای کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن،‌ با استفاده از  باکس دیواری و شلف

امروزه استفاده از کابینت آشپزخانه مدرن در دکوراسیون آشپزخانه‌ها، بسیار رایج و محبوب است و دیگر کم‌تر کسی،‌‌به سراغ کابینت‌‌ های قدیمی با طرح‌ها و مدل‌های تکراری و یکنواخت می‌رود.‌ از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه است،‌ دکوراسیون داخلی آن از اهمیت بسیاری برخوردار است.‌ اگر شما نیز،‌یکی از طرفداران دکوراسیون داخلی مدرن هستید،‌ بهتر است آن را در مورد تک تک ابزار و اشیای به کار رفته در آشپزخانه خود نیز اعمال کنید و چه بهتر که این کار را از کابینت‌های آشپزخانه آغاز نمایید.

باکس دیواری که انواع مختلفی دارد و در ابعاد گوناگون و با متریال‌های مختلف تولید می‌شود،‌ گزینه‌ای ایده آل جهت استفاده در آشپزخانه می‌باشد و به خوبی نقش کابینت مدرن را ایفا می‌کند.

مزایای استفاده از باکس دیواری به عنوان کابینت آشپزخانه مدرن

یکی از بزرگ‌ترین مزایای استفاده از باکس دیواری،‌ در کابینت آشپزخانه،‌ متنوع بودن مدل‌ها و ابعاد باکس‌ها،‌ و همچنین قابلیت قرار دادن آن‌ها در کنار هم،‌ به شکل‌ها و سلیقه‌های مختلف می‌باشد. بدین ترتیب شما می‌توانید از کوچک‌ترین فضای موجود در آشپزخانه خود نیز استفاده کنید و با نصب باکس و چیدمان مناسب در هر قسمت، طرحی ایده‌آل را برای کابینت‌های آشپزخانه خود رقم بزنید. باکس‌های دیواری باکس‌ماکس دارای دو مدل درب‌دار و بدون درب می‌باشند و این امکان را برایتان فراهم می‌کنند تا به گونه ای ترکیبی و کاملا دلخواه، آن‌ها را در کنار هم قرار داده و نمایی زیبا و کاربردی را خلق کنید.

از دیگر مزایای استفاده از باکس‌های دیواری در خلق کابینت های آشپزخانه مدرن، کیفیت ساخت این باکس ها، و مقاومت و استحکام آن‌ها می‌باشد، که همین ویژگی باعث شده تا وزن لوازم آشپزخانه را به خوبی تحمل کرده و از ایمنی بالایی برخوردار باشند.

 

 

تصویر برای کابینت آشپزخانه مدرن با باکس ماکس

کابینت آشپزخانه مدرن با استفاده از باکس دیواری

 

 

نمایی مدرن و مینیمال در کابینت‌های ساخته شده از باکس‌های دیواری

با استفاده از کابینت آشپزخانه مدرن که به کمک محصولات باکس‌ماکس ساخته شده‌اند، دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما، متحول می‌گردد، و دیگر اثری از نمای کلاسیک و قدیمی کابینت‌های بسته باقی نمی‌ماند. شاید بدون درب بودن و مشخص بودن محتویات هر باکس، کمی برایتان عجیب باشد و این پرسش ایجاد شود که چه طور می‌شود از باکسی بدون درب، به عنوان کابینت آشپزخانه استفاده نمود! اما باید بدانید که آشکار بودن اشیای درون باکس ها و وجود نداشتن هیچ درب و پوششی بر روی آن‌ها، نمایی مدرن و مینیمال را در آشپزخانه شما پدید می‌آورد که بسیار خاص و متفاوت است و علاوه بر ایجاد زیبایی بصری، موجب ارتقای کارایی و عملکرد این کابینت‌ها نیز می‌گردد، بدین ترتیب که امکان استفاده از ابزار و اشیای موجود در باکس‌ها، بسیار راحت و دسترسی به آن ها بسیار سریع و بی واسطه می گردد و همچنین اشیا، مدام در برابر دیگان افراد هستند و جای هر چیزی واضح و مشخص است.

اگر شما نیز به دنبال تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود هستید و از ابزار و تجهیزات قدیمی و کلاسیک خسته شده‌اید، شلف و باکس دیواری گزینه‌هایی ایده آل برای شما هستند و به راحتی نقش کابینت را در آشپزخانه‌ ایفا می‌کنند و کاملا بسته به سلیقه و انتخاب شما، در کنار هم قرار گرفته و ترکیبی متفاوت را رقم می زنند که هم زیبا و لوکس هستند و هم کارایی و عملکرد فوق العاده ای دارند.

همچنین بخوانید: پایه دیواری تلویزیون چی بخریم؟

 

تصویر کابینت آشپزخانه مدرن با باکس ماکس

کابینت آشپزخانه مدرن با استفاده از باکس‌های درب‌دار و بدون درب

درباره علی نوری

به دکوراسیون داخلی، تولید محتوا، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، علاقمند هستم. بعد از چند سال فعالیت در زمینه طراحی سایت و سئو با مجموعه باکس‌ماکس آشنا شدم و خوشحالم که سهمی کوچک در خدمت به مشتریان این مجموعه دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *