خلاقیت و نوآوری در معماری داخلی به کمک باکس ماکس

پس از آشنایی کامل با انواع باکس ماکس ها و شناخت ابعاد و اشکال متنوع آن ها، در فضای داخلی خانه و یا محل کارتان گشتی بزنید و بار دیگر در فضاهای اشغال شده با ابزار و اشیای غیر کارآمد و تکراری تامل کنید. به راستی چه تعدادی از قفسه ها، کابینت ها، شلف ها و سازه های دکوری موجود در محیط اطرافتان، ضمن برخورداری از زیبایی و ظرافت، کاربردی و مفید نیز هستند؟ کدام یک از آن ها با خلاقیت و نوآوری در محیط مورد نظر قرار گرفته و از هدر رفتن فضا در معماری داخلی محیط مورد نظرتان، جلوگیری نموده اند؟ حال در ذهن خود، شروع به چیدن باکس ماکس ها در کنار هم کنید و به فضاهایی بیاندیشید که با به کمی خلاقیت و نوآوری در طراحی و چیدمان باکس ماکس ها و نصب سریع آن ها در آن فضا، نه تنها بر زیباییشان افزوده می شود، بلکه کاربردشان نیز دوچندان می گردد.

بررسی نقش دکوراتیو باکس ماکس ها در معماری داخلی

مساله ی بسیار مهمی که در خرید و نصب باکس ماکس ها، بسیار مورد توجه مشتریان قرار می گیرد و موجب رضایتمندی هرچه بیشتر آن ها می گردد، فضاهای اضافه بر سازمانی است که این باکس ها با قرار گرفتن در کنار هم ایجاد می کنند و امکان قرار دادن مجسمه های زیبا، سازه های دکوراتیو کوچک و اشیای زینتی را برای آن ها فراهم می نمایند. در واقع شما با خرید تعداد مشخصی از باکس ماکس ها، و نصب سریع و آسان آن ها در محیط مورد نظر، صاحب کتابخانه، قفسه، شلف و یا یا کنسولی می شوید که نه تنها فضای کافی برای قرار دادن اشای مورد نظر را برای شما فراهم می کند، بلکه فضاهای دکوراتیو مجزایی را نیز برایتان به وجود می آورد که شما هیچ هزینه ای بابت آن ها نپرداخته اید و قدرت عمل شما را بیشتر می کند.

 

همان طور که در شکل بالا می بینید، شما با خریداری  ۸ باکس ماکس، صاحب ۱۲ فضای باز و بسته در کنار هم می شوید و هر طور که بخواهید می توانید، به بهره برداری از این فضاها بپردازید. در واقع شما با پرداخت هزینه ی مربوط به ۸ باکس ماکس،۴ فضای بیشتر را نیز به دست آورده اید که هم بر زیبایی این مجموعه افزوده است و هم کاربردش را متنوع تر و وسیع تر نموده است.