در دنیایی که سرعت تغییرات در آن به شکل عجیبی بالاست دیگر افکار ارزش چندانی نداشته و انجام و عمل به آنها در کمترین زمان است که می تواند شاخص و دارای ارزش باشد.این تغییرات در ظرفی اتفاق می افتد به نام زمان.
زمان و کوتاه کردن کارها ارزشمندترین سرمایه هر فرد در جهان خواهد بود.استفاده از زمان در کمترین زمان.

این سرعت در تغییرات و ارزش زمان باعث شد که تفکر ساخت باکس های آماده ( باکس ماکس) بوحود بیاید.ترکیبی از چند باکس ساده و کارآمد که به راحتی در کنار هم قرار گرفته و میلیونها طرح و چیدمان متفاوت و زیبا را برای استفاده کنندهاز آن بوجود می آورد.

مصرف کننده به سادگی باور نکردنی این باکس ها را مطابق سلیقه و به دلخواه خود کنارهم قرار می دهد و همچون لگو با آنها بازی می نماید و طرح مد نظر خود راخلق می نماید.بازی که تمامی نداشته و می تواند ساعت ها ذهن فرد را درگیر خود نماید.یکی از مزایای اصلی  این باکس ها تنوع در سایز و اندازه بوده.مصرف کننده با توجه به نیاز فضای خود قادر خواهد بود به آسانی به چیدمان کابردی و مورد نیاز خود با زیبایی منحصر به فردی دست یابد.

مصرف کننده به جای اینکه روز ها به دنبال نجار و یا سازنده و یا اکیپ اجرایی باشددر کمترین زمان می تواند طرح مورد نیاز خود را ازنمونه های آماده انتخاب نموده و یا خود طرح دلخواه  یا پیشنهاد خود را خلق نماید و سفارش خود را در سایت ثبت نماید.

این همان کاهش زمان و اندوختن سرمایه ای بس گرانبها است. سرمایه ای که اگر به آن توجه نشود در دراز مدت همچون موریانه در زندگی انسان رسوخ کرده و بعد از سپری شدن آن اثر تخریبی آن مشخص می شود.
کسی در این دنیای پر تلاطم و طوفانی که به نظر بنده دیگر رنگ آرامش را مگر در زمان هایی بس کوتاه نخواهد دید موفق خواهد بود که پی به ارزش این سرمایه پنهان (زمان) برده باشد و در راه کاهش پرت آن قدم بردارد.
این مجموعه ( باکس ماکس ) با در نظر گرفتن این مهم تصمیم به احداث این سایت و اجزای آن گرفت و امیدوار است با توجه به حمایت شما هموطنان عزیز بتواند گامی بس کوچک در جهت ارتقاء تولیدات ملی بردارد.